Trailer na erotický triler Deep Water necháva Bena Afflecka a Anu de Armas čeliť nevere aj vražde

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Trailer na Deep Water

Istý čas už vieme, že Ana de Armas a Ben Affleck si zahrajú hlavné úlohy erotickom psychologickom trileri. O filme sme mali veľmi skúpe informácie, vedeli sme iba základy. Streamovacia službu Hulu, na ktorú má prísť, minulý mesiac zverejnila krátky teaser, kde vidíme hlavné postavy počas rozhovoru o láske. Teraz nám prinášajú plnohodnotný trailer na Deep Water.

Vidíme, ako klamlivá dokázala prvá ukážka byť. To je aj zámerom filmu, ktorý sa vám chce poriadne dostať do hlavy a pod kožu. Veď aj jeho hlavné heslo z traileru a plagátu je „Milostný príbeh nikdy nie je celým príbehom“.

Od tvorcov Neslušného návrhu a Eufórie

Snímku pripravuje režisér Adrian Lyne. Známy je pre svoje napínavé diela 9 a 1/2 týždňa, Neslušný návrh alebo Osudová príťažlivosť. Jeho zatiaľ posledný film Neverná vyšiel v roku 2002, takže toto je jeho ďalšia práca po neuveriteľných dvoch dekádach.

Scenár napísali Zach Helm (Horšie to už nebude) a tvorca seriálu Eufória, Sam Levinson. Vychádzali pritom z knižnej predlohy od Patricie Highsmith, ktorá vyšla prvý raz v roku 1957. Vidíme, že štúdio 20th Century Studios, ktoré za ním stojí, mu dalo značne modernejší nádych.

deep water poster
Zdroj: seat42f.com

Zvrátené hry s promiskuitou a mŕtve telo

Film bol prvý raz oznámený ešte v roku 2019, práve v čase, keď Fox kupovala spoločnosť Disney. Asi môže byť jasné, že sa táto firma zaoberá úplne iným obsahom a erotický film s hodnotením pre dospelých nebol práve v ich záujme. Nakoniec sa podarilo prísť k dohode, preskočilo sa uvedenie v kinách a film poputuje priamo na streamovaciu službu. Takto ho uvidíme na Hulu už o pár dní – 18. marca.

Ana de Armas a Ben Affleck v snímke vystupujú ako manželský pár Vic a Melinda. Ich vzťah je navonok a pre okolie perfektným, avšak v skutočnosti má temnejšiu stránku. Melinda so svojím manželom totiž neustále hrá zvrátené hry, keď sa mu snaží dostať do hlavy. Svojim promiskuitným správaním ho dovádza do šialenstva a keď už jeho trpezlivosť dochádza k hranici, stane sa na jednej párty šokujúca udalosť. V ich bazéne pláva mŕtve telo.

deep water ana de armas
Zdroj: indiewire.com

Na povrch vyplávajú tajomstvá

Trailer na Deep Water ukazuje, ako zdanlivé tajomstvá medzi dvomi ľudmi dokážu ovplyvnovať aj celú ich spoločnosť naokolo. S vyplaveným telom vyplávajú na povrch postupne ďalšie a ďalšie tajomstvá. Ako to celé dopadne sa budeme môcť presvedčiť už o niekoľko dní.

Ako sa vám pozdáva psychologický erotický film s Anou de Armas a Benom Affleckom? Dostane sa do hlavy poriadne aj vám? Odhalíte spolu s postavami všetky tajomstvá? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: thewrap.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -