Amazon by chcel k seriálu The Boys ďalšie spin-offy. Dostaneme Vought Cinematic Universe?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Ďalšie spin-offy seriálu The Boys

Ak by fanúšikovia nemali dosť zvrátených a úplne iných supehrdinov, Amazon môže byť ich záchranou. Stanica a služba by totiž bola rada, ak by seriál The Boys dostal aj ďalšie spin-offy. A prečo sa hovorí o ďalších? Jeden z nich sme totiž v istej forme dostali a jeden je momentálne v príprave.

Minulý týždeň vydali krátky animovaný seriál The Boys Presents: Diabolical. Osem krátkych epizód rozprávalo vždy iný príbeh. Niektoré nadväzovali na dej zo seriálu, niektoré boli priamo adaptácie príbehov z komiksovej predlohy. Niektoré predstavili netradičných hrdinov, iné boli robené čisto pre zábavu. V každom prípade mali u fanúšikov úspech.

diabolical recenzia
Zdroj: sportskeeda.com

Úspešné Diabolical a 3. séria na ceste

Tretiu sériu by sme mali dostať 3. júna 2022. To nám tvorcovia oznámili počas januára. Vydali k tomu krátky teaser, kde je Homelander len na pokraji zrútenia a na oficiálnom YouTube kanáli prinášali sériu videí Vought News. Fiktívny televízny kanál hovorí o novinkách z ich sveta. V jednom z videí hovorí hlásateľ Cameron Coleman (Matthew Edison) o univerzite Goldkin.

Z nej má byť každý rok vyberaný ten najlepší študent, ktorý sa dostane medzi prestížnych superhrdinov. Horúcim kandidátom je tento rok Golden Boy, ktorý už teraz predstavuje žiarivú budúcnosť. Vieme však, ako to vždy s Voughtom je…

Samostatný seriál z univerzity

Týmto ale naznačovali príchod spin-offu z vysokej školy, ktorý oznámili už skôr. Vedúca osobnosť seriálu, Eric Kripke povedal, že pôjde o sitkom zo školského prostredia, avšak v úplne inej podobe. Bude skúmať jedinú univerzitu pre superhrdinov (Supeov) a skúma tak „životy hormonálnych, súperivých Supeov, ktorí postavia svoje fyzické, sexuálne a morálne hranice pred poriadne testy. Budú súťažiť o najlepšie kontrakty v najlepších mestách“.

Znie to ako poriadna dávka zábavy a Kripke povedal, že tvorkyniam seriálu Michele Fazekas a Tare Butters úplne verí, pretože sú to chladnokrvné geniálne beštie. Vraj idú tak na hranu, že neverí, že im Sony a Amazon umožnilo vôbec tento seriál vytvoriť. Ba čo viac, teraz chcú dokonca k The Boys aj ďalšie spin-offy!

the boys komiksový príbeh herogasm
Zdroj: wallpapersden.com

Scenárista hovorí o neustálych nápadoch

Prezradil to aj scenárista Evan Goldberg, ktorý práve o animovanej antológii Diabolical viedol rozhovor s portálom Variety. Jeho tím má podľa slov v zásobe niekoľko nápadov a je len otázkou, ktoré z nich budú realizovať. V rozhovore povedal nasledovné:

„Blbli sme s viacerými nápadmi na hrané filmy. Ale potom sme mali nápad, že spravíme Diabolical a povedali sme si, že toto je perfektné. Nechceme ho ďalej vykrádať, tak hovoríme o ďalších nápadoch na spin-offy. Pracuje naraz na väčšom čísle nápadov. Niektoré z nich sa nestanú, niektoré určite áno. Ale máme plné ruky práce z franšízou. Môžeme rásť. Môžeme rásť ako Laser Baby.“

Vought Cinematic Universe

Ako uviedol v rozhovore, potenciálny by bol aj nápad na film z tohto sveta. Niekoho možno prekvapí informácia, že sa chystajú z The Boys spraviť franšízu, nejde však o takú novinku. Už počas spomínaných prezentácií a v podstate reklám povedal Kripke, že chcú vytvoriť Vought Cinematic Universe, teda vesmír hýbajúci sa okolo postáv ovplyvnených spoločnosťou Vought.

Do neho ďalej počítajú so všetkými spomenutými tvorcami. V tíme majú aj Setha Rogena, ktorý vytvoril aj prvú časť Diabolical s názvom Laser’s Baby Day Out na štýl klasických animákov. S produkciou aj naďalej počítajú so Sony Pictures Television a samozrejme aj Amazon Studios. Na ich streamovacej službe Prime Video sa všetky spomenuté materiály objavia.

Myslíte si aj vy, že by mali mať The Boys viac spin-offov? Čakáte v rámci nich poriadny seriálový a filmový vesmír? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: geektyrant.com, comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -