Godzilla sa vracia v ukážke na seriál. Diváci preskúmajú až 50 rokov deštrukcie atómového jaštera

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na seriál Monarch: Legacy of Monsters

Fanúšikovia Godzilly zažívajú naozaj priaznivé obdobie. Nielenže jej materská spoločnosť Toho prinesie nový film z domáckeho Japonska, blízko je aj seriál zasadený do MonsterVerse od štúdia Legendary. Teraz prichádza trailer na Monarch: Legacy of Monsters, ktorý príde na streamovaciu službu Apple TV+ už v novembri.

10-dielna séria bude nadväzovať na udalosti filmu Godzilla II: Kráľ monštier, ktorý sme videli v roku 2019. Nebude však jediným z tejto značky, pretože spojitosť s Titánmi vidíme aj prostredníctvom nakrátko objavenej postavy Billyho Randu, ktorého hrá John Goodman. Jeho sme mohli vidieť vo filme Kong: Ostrov lebiek.

50 rokov deštrukcie Titánov

Dej sa bude najprv odohrávať po bitke atómového monštra s Titánmi, ktorá zničila San Francisco. Po šokujúcom zistení, že sú monštrá reálne, budeme sledovať dvojicu súrodencov a spojitosť ich rodiny s tajnou organizáciou známou ako Monarch. Stopy ich navedú čoraz hlbšie do zajačej nory a vedú k armádnemu veliteľovi menom Lee Shawn.

Jeho si v súčasnej verzii zahrá Kurt Russell. Uvidíme ho však aj v jeho mladosti, keď sa ešte len v 50. rokoch pripojil k vznikajúcej organizácii. Vtedy si ho zahrá hercov skutočný syn, Wyatt Russell. Budeme tak sledovať pol storočia toho, čo ohrozovalo svet a vedomosti, ktoré Shawn nazbieral. Zároveň pochované tajomstvá vyplávajú na povrch a strhujúce udalosti môžu zmeniť smerovanie sveta navždy.

monarch legacy of monsters
Zdroj: apple.com

Odkaz monštier odhalíme už v novembri

Okrem spomenutých hercov sa tu ukážu predošlé postavy z MonsterVerse, ale aj nové tváre. Zahrajú si tu Anna Sawai, Kiersey Clemons, Ren Watabe, Mari Yamamoto, Anders Holm, Joe Tippett či Elisa Lasowski. Kým teda dostaneme v apríli budúceho roka opätovný súboj dvoch gigantov, môžeme sledovať ako sa ľudia snažia koexistovať s Titánmi a odhaľovať ich minulosť.

Premiéra je naplánovaná na 17. novembra, kedy dostaneme hneď dve epizódy. Následne budú prichádzať v týždenných intervaloch, pričom finále sa dočkáme 12. januára 2024. Len niečo vyše dvoch mesiacov nás tak delí od toho, aby sa začal odkrývať „Odkaz monštier“.

Zaujal vás trailer na seriál Monarch: Legacy of Monsters? Ste zvedaví na to, ako sa bude odhaľovať minulosť Godzilly a ďalších Titánov? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -