Lily Rose-Depp a The Weekend majú dať Amerike všetko, po čom túži. The Idol od tvorcu Eufórie dostal horúci trailer

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

The Idol trailer

HBO a A24 prinášajú pre seriál The Idol nový, poriadne zmyselný trailer. Lily Rose-Depp a Abel „The Weeknd Tesfaye majú dať Amerike všetko, po čom túži. Pritom budú poriadne namotaní jeden na druhého v tejto jazde poháňanej sexualitou a kokaínom. Provokatívny projekt prichádza od Sama Levinsona, tvorcu Eufórie.

The Weeknd je tu charizmatickým vodcom kultu. Vďaka svojej šikovnosti (a napojeniu na správnych ľudí cez správne prostriedky) si buduje svoju cestu cez celebrity v Los Angeles. Depp je popová hviezda, ktorá sa musí podieľať so svojimi psychickými problémami, ale napriek tomu nutne potrebuje nový hit. A spraví pre neho čokoľvek.

„Daj im to, čo milujú“

Jej producentka jej radí, že má dať ľuďom čokoľvek, čo chcú. Narazí však na Tesayeov charakter, ktorý jej hovorí, že v meste anjelov sa zhromažďujú všetky monštrá sveta a tak nemá veriť nikomu. Okrem neho. Tak aj ona podľahne kúzlu tohto samozvaného guru. Profesionálny život aj nový vzťah však môžu mať poriadne zlovestné následky.

V limitovanej sérii presiaknutej neónovými svetlami si okrem ústrednej dvojice zahrajú aj Troye Sivan, Suzanna Son, Moses Sumney, Jane Adams, Dan Levy, Da’vine Joy Randolph alebo Hank Azar. Ukáže sa tu aj stúpajúca hviezda Rachel Sennott, ktorá zažiarila v snímkach Šiva Baby a Hádaj, kto je vrah.

the idol
Zdroj: glittermagazine.com

Zlovestný vzťah poháňaný erotikou a kokaínom

Súčasťou bude aj skutočná popová hviezda, pôjde o kórejskú speváčku Jennie. Okrem toho, že je zakladateľkou dievčenskej skupiny Blackpink, tu ukáže aj svoje raperské schopnosti. Možno sa častom stane aj držiteľkou Grammy, podobne ako The Weeknd.

Pre neho tiež nejde o prvú hereckú rolu. Objavil sa vo filme Uncut Gems od Josha a Bennyho Safdieovcov. V tomto prípade je aj autorom scenára a výkonným producentom. Ako odhaľuje aj ukážka, tvorcami sú aj mozgy za Eufóriou, ktorá je držiteľom niekoľkých Emmy. The Idol príde na HBO Max v ešte nešpecifikovaný dátum na budúci rok.

Ako sa vám pozdáva provokatívny seriál The Idol po tom, čo bol odhalený nový zmyselný trailer? Ste zvedaví na príbeh plný intríg, drog a erotiky s Lily Rose-Depp a The Weekndom? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: indiewire.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -