Tvorcovia Eufórie opäť provokujú. Pozrite si trailer na The Idol s The Weekndom a Lily Rose-Depp

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na The Idol

HBO si nenecháva nič na náhodu. Kým fanúšikovia netrpezlivo očakávajú ďalšiu sériu Eufórie, prináša jej tvorca, Sam Levinson, ďalší provokatívny seriál. Vytvorí ho spolu s Abelom Tesfayeom, ktorý je známejší ako hudobník The Weeknd. Zahrá si tam aj jednu z hlavných úloh. A počas svojho aktuálneho turné zverejňuje trailer na The Idol.

Momentálne má hudobník svoju tour s názvom After Hours til Dawn Tour. Počas víkendu vystupoval na MetLife Stadium, kde fanúšikom pred koncertom priniesol túto ukážku. Ukazuje prostredie plné drog a promiskuity, takže sa služba vezie na podobnej vlne ako so sľubovanou Eufóriou. Tá má, mimochodom, tento rok, tri nominácie na Emmy.

Eufória zmiešaná s The Deuce

Sľubujú však niečo ako kombináciu spomenutého seriálu a projektu The Deuce: Špina Manhattanu. Ten odostrel pre divákov záves do zákulisia pornografického priemyslu. Idol spraví niečo podobné, avšak pôjde o priemysel hudobný. Možno si myslíte, že môže byť problematické, ak sa hudobník ukáže hneď na kamere, The Weeknd už však svoju menšiu rolu v Uncut Gems zvládol perfektne.

Bude stvárňovať guruho, ktorý sa svojpomocne dostal k moci. Stal sa z neho až vodca novodobého kultu. Vstúpi do značne komplikovaného vzťahu s mladou hudobníčkou, popovou hviezdičkou na vzostupe. Tú si zahrá Lily Rose-Depp.

trailer the idol
Zdroj: twitter.com

Výmena režiséra a pretáčky

Hercami vo vedľajších úlohách tu budú Troye SivanDebby RyanRachel SennottSteve Zissis a Melanie Liburd. HBO bude produkovať, opäť rovnako ako pri Eufórii, spolu so štúdiom A24. Pôvodne mala seriál priniesť Amy Seimetz (The Killing), ale od réžie odstúpila. Následne sa vedenia všetkých šiestich epizód ujal Levinson. Po preobsadeniach a pretáčkach hlásia, že seriál ukončil svoju produkciu.

Zatiaľ nepoznáme dátum vydania, predpokladá sa však, že by ho chcela služba vypustiť ešte tento rok. Obdobie, v ktorom by sa mal odohrávať, zrejme bude súčasnosť. Prekvapivo totiž vidíme aj v jednom zo záberov billboard na dramédiu Cha Cha Real Smooth, ktorá vyšla tento rok v júni.

Zaujal vás trailer na The Idol? Pozriete si tento provokatívny seriál s The Weekndom a Lily Rose-Depp? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -