Seriál Eufória dýcha na krk najobľúbenejšiemu seriálu od HBO – Hra o tróny

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Populárny seriál Eufória, ktorý len pred pár dňami odvysielal finálnu časť druhej série, je oficiálne druhým najsledovanejším seriálom z produkcie HBO, a to hneď po seriáli Hra o tróny.

Eufória sa drží hneď za seriálom Hra o tróny

Podľa štatistík celkový počet sledovateľov epizód druhej série je približne 16,3 milióna. Patrí teda na prvé miesto v sledovanosti stále vychádzajúcich HBO seriálov a na druhé miesto v sledovanosti všetkých seriálov hneď po populárnom, no už ukončenom, seriáli Hra o tróny. Takmer 19 miliónov ľudí videlo minimálne premiérovú časť druhej série.

Portál Variety taktiež v minulosti oznámil, že po prvých štyroch epizódach druhej série sa počet sledovateľov seriálu dvihol o 100 % v porovnaní s prvou sériou. Finálna epizóda mala dokonca na svedomí spadnutie serveru HBO Max.

Zaslúži si podľa vás seriál Eufória takú slávu, alebo je preceňovaný? Vaše názory a dojmy nám zanechajte v komentároch.

Zdroj: hypebeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -