Patrick Stewart prestal popierať a priznal pravdu. Je vo filme Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Patrick Stewart je vo filme Doctor Strange 2

Mnohým fanúšikom bolo jasné, že sa Patrick Stewart objaví ako Profesor X vo filme Doctor Strange in the Multiverse of Madness. Bolo to tak už od momentu, keď počas posledného Super Bowlu vyšiel trailer, ktorý priniesol mnoho prekvapení. Najpozornejší nadšenci v ňom identifikovali Stewartov hlas a ihneď zaradili postavu do filmu.

Napriek tomu to ale samotný herec popieral. V jednom z rozhovorov sa napríklad tváril, že ani netuší, kto by mal Stephen Strange byť, v inom zase povedal, že zrejme ide o niekoho, kto ho vie veľmi dobre napodobniť. Avšak zahrnutie vedúcu postavu X-Menov do filmu sa nedalo popierať dlho.

Profesor X bude opatrný

V nedávnom rozhovore pre show Jake’s Takes tak priznal pravdu. S moderátorom najprv diskutovali o tom, aké by to (potenciálne) bolo, ak by sa Charlies Xavier a niekdajší vrchný mág z MCU stretli. Moderátor si zažartoval, že sa to pýta z dôvodu, že by sa to čisto náhodou stalo v istom filme, ktorý príde v máji. Herec odpovedal takto:

„Profesor X by bol extrémne opatrný a dával by si pozor. Zrejme by sa cítil aj trochu neistý ohľadom toho muža, pretože by vedel, že je na ňom niečo nebezpečné. Profesora Xaviera by to jednoznačne nechalo obozretným.“

On sám svoj hlas nespoznával

Zrejme nám takýmto spôsobom aspoň trochu prezradil, čo sa bude vo filme pri stretnutí dvoch postáv prvotne diať. Následne priamo adresoval svoje spojenie s filmom. Hovoril, aké to bolo vidieť samého seba v ukážke a aké to bolo stať sa opäť za noc internetovou senzáciou. Vtipný fakt je, že aj napriek rozpoznaniu jeho hlasu fanúšikmi, on svoj hlas sám nespoznal. Povedal:

„Vypol som si telefón, takže som nič nepočul hneď ako sa to stalo. Na druhý deň ráno som sa na neho pozrel a bol som bombardovaný správami. Moji ľudia pre styk s verejnosťou mi posielali reakcie a detaily. A videl som aj ukážku. Vlastne som nespoznal svoj hlas. Znel mi inak. Asi som bol nachladnutý alebo čo, neviem. Ale bol som ohromený. Videl som iba svoj chrbát a myslím že ušný lalok, ale aj tak sa dalo spraviť hneď niekoľko spojení. To ma potešilo.“

Prekvapenia iste nekončia

Samotný Patrick Stewart je teda rád, že v ukážke na Doctor Strange 2 ho len s pár detailmi fanúšikovia spoznali. A možno niektorí skôr ako on sám seba. Ak nám ale chystaná snímka dáva reálne Charlesa Xaviera, je otázkou aké ďalšie prekvapenia nás čakajú. Možno by sme mohli čakať ďalších X-Menov, možno členov ďalších, úplne iných tímov.

Všetko sa ukáže až pri premiére filmu. Tej sa dočkáme 5. mája. Hlavnú úlohu samozrejme hrá Benedict Cumberbatch, dôležitú tam však bude mať aj postava Scarlet Witch (Elizabeth Olsen). Novou postavou je tu America Chavez, ktorá bude otvárať portály v multiverze. Zahrá si ju Xochitl Gomez.

Doctor Strange 2 nový trailer
Zdroj: Marvel Studios

Ďalší nečakaní hostia?

Ako súčasný najvyšší mág sa vráti Wong (Benedict Wong) a po dlhej dobe uvidíme aj Karla Morda (Chiwetel Ejiofor). Mimo nich si zahrajú napríklad Michael Stuhlbarg alebo Rachel McAdams. Patrick Stewart sa ukáže ako prekvapivý hosť. A ktovie, koľko takých nás vo filme nakoniec čaká…

Vedeli ste od samého začiatku, že v ukážke je Profesor X? Alebo vás to až teraz utvrdilo, že Patrick Stewart je zahrnutý do filmu Doctor Strange in the Multiverse of Madness? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -