Spoznali sme režiséra filmu Fantastická štvorka? Podľa tejto správy by to mal byť tvorca jedného z MCU seriálov

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Našiel sa režisér pre film Fantastická štvorka?

Prvá rodina Marvelu príde do filmového sveta, to je jasné. Vďaka oznámeniam, ktoré sme dostali počas Comic-Conu aj vieme, kedy sa to stane. Reboot oboch pokusov štúdia Fox má naštartovať Fázu 6, problémom však je, že aktuálne nie je známy režisér pre film Fantastická štvorka.

Pôvodne sa mal tejto role totiž ujať Jon Watts. Ako vieme, postaral sa o film Spider-Man: Bez domova, ktorý je divákmi milovaný a dočká sa opätovného uvedenia do kín. Lenže tvorca povedal, že si dá od výroby superhrdinských filmov na istý čas pauzu a tak odstúpil od F4.

Režisér Jon Watts sa na režisérsku stoličku vráti aj na pokračovanie
Zdroj: denofgeek.com

Feige povedal, že má ísť o im známu tvár

Odvtedy sa rozbehli debaty o tom, kto by mal zastúpiť jeho miesto. Dokonca padlo aj meno Steven Spielberg. Najviac hlasov však volalo po Johnovi Krasinskim. Ten si zahral rolu Mr. Fantastica vo filme Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva. Dlho predtým sa predpokladalo, že práve on by mal byť Reedom Richardsom a rovnako sa očakáva, že si túto rolu zopakuje aj pre film.

Kevin Feige však podal na spomínanej akcii prehlásenie, v ktorom uviedol, že režisérom bude známy človek. Teda taký, ktorý už na ich filmovom svete pracoval. A práve to by potvrdzovala nová správa, ktorú prináša portál The Direct. Uvádzajú, že interné zdroje ich informovali, že tvorcom filmu by mal byť Matt Shakman.

matt shakman fantastická štvorka
Zdroj: thedirect.com

Tvorca jedného z Disney+ seriálov

Dalo by sa povedať, že to bol práve on, kto rozbehol seriálové projekty na Disney+. Priniesol totiž prvý z nich a teda WandaVision. Skvele v ňom odkazoval na klasické sitkomy, pričom nezabudol priniesť šokujúce zvraty a zásadné momenty pre ďalšie smerovanie univerza. Navyše, bol zameraný na rodinu, tak prečo by to nemal byť práve on, kto prinesie túto Marvel famíliu. Ako režisér pre film Fantastická štvorka by bol dobrou voľbou.

Jeho kvalitnú prácu si totiž všimol Hollywood aj vo väčšej miere. Pracuje už totiž na filme Star Trek 4 alebo na chystanom seriáli o Godzille a titánoch pre Apple TV. Samozrejme, na to, či bude potvrdený ako tvorca tohto filmu, si budeme musieť počkať. Možno príde oznámenie počas udalosti D23, ktorá je naplánovaná na 10. septembra. Samotný film má stanovanú premiéru na 8. novembra 2024.

Bol by podľa vás tvorca WandaVision dobrou voľbou pre Fantastickú štvorku? Alebo máte nejakého iného favorita? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -