Do Rýchlo a zbesilo 10 sa pridáva ďalšia herecká posila. Tentoraz z The Suicide Squad

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Rýchlo a zbesilo 10 bude mať členku Suicide Squad

Vin Diesel, Tyrese Gibson, Ludacris, Michelle Rodriguez a Sung Kang. To sú všetko mená, ktoré sú už dobre usadené v značke o super rýchlych autách, ktorá dostane svoje finále. Do neho sa neustále pridávajú aj nové hviezdy. Aktuálne bola do filmu Rýchlo a zbesilo 10 obsadená Daniela Melchior, portugalská herečka a modelka.

Poznať ju najlepšie môžeme vďaka filmu The Suicide Squad: Samovražedná misia. Tam stvárnila postavu menom Ratcatcher 2. Išlo o jej debut v anglickom jazyku, pretože sa predtým objavovala iba v projektoch, kde hovorila vo svojom prvom jazyku.

daniela melchior ratcatcher
Zdroj: marysue.com

Na Hollywoodske projekty má dobre našliapnuté

Nimi boli napríklad brazílska dráma Pecado, kde stvárnila hlavnú postavu – Mariu Manuel. Zaujímavosťou môže byť, že poskytla portugalský dabing pre postavu Gwen Stacy v animovanom filme Spider-Man: Paralelené svety. V origináli to bola Hailee Steinfeld. Táto snímka môže herečku ešte viac katapultovať medzi veľké hollywoodske projekcie, niektoré z nich však už má podchytené.

Objaví sa napríklad vo filme Assassin Clubkde si zahrá po boku Henryho Goldinga a Noomi Rapace. Zahrať si má aj spolu s Liamom Neesonom v trileri Marlowe na štýl noirových filmov z 50. rokov.

daniela melchior
Zdroj: empireonline.com

Druhá posila z DC pre finále

Za posledný čas je druhou v obsadení, ktorá prichádza zo sveta DC filmov. Nedávno sme sa dozvedeli, že do finále série bol obsadený Jason Momoa. V rozhovore povedal, že si vo filmoch (nakoľko bude finále rozdelené na dve časti) zahrá záporáka. Ani títo herci nie sú prví, ktorí sa v značke objavili. Gal Gadot, ktorá hrá Wonder Woman, sa objavila ako postava Gisele vo viacerých častiach.

Značka je už dlho budovaná od roku 2001. Je jednou z najviac úspešných franšíz a to aj podľa zárobkov – doteraz má na konte po celom svete 6,6 miliardy dolárov. Na pláne sú aj spin-offy, pričom prvý z nich sme už dostali. Dwayne Johnson viedol film Hobbs & Shaw, ktorý má tiež dostať pokračovanie.

Jason Momoa Rýchlo a zbesilo 10
Zdroj: joblo.com

Finále zavŕši známy režisér

Nie je ešte známe, koho si vo filme Rýchlo a zbesilo 10 zahrá Daniela Melchior. Uvidíme, ako sa ju podarí zaradiť medzi už dobre stanovené postavy v značke (a samozrejme rodinu). Našťastie ale poznáme dátum vydania filmu. Universal Studios ho plánujú do kín priniesť 19. mája 2023.

Réžiu bude mať opäť na starosti Justin Lin. Jeho prvý príspevok k tejto sérii bola najprv nezávislá Tokijská jazda. Následne priniesol štvrtú, piatu aj šiestu časť a tiež aj zatiaľ poslednú, deviatu. Preto je len dobrým prvkom, že on bude pri veľkom vyvrcholení a naplnení odkazu.

Koho si myslíte, že by si mohla zahrať Daniela Melchior vo finále Rýchlo a zbesilo? Mohol by sa objaviť ďalší člen rodiny alebo by malo ísť o úplne iný charakter? Dajte nám vedieť vaše odhady do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -