Vieme, kedy by sme mali dostať trailer na film Avatar 2. Bude to čoskoro?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Vieme, kedy dostaneme trailer na Avatar 2

Avatar prišiel do kín už pred naozaj dlhým časom, ešte v roku 2009. Nedá sa mu uprieť, že to bol revolučný film a bol prelomovým pre filmársky svet. Preto fanúšikovia netrpezlivo čakajú na pokračovanie. To by sme mali dostať konečne v decembri tohto roka a stále máme iba veľmi málo informácií. Avšak aktuálny zdroj hovorí o tom, kedy by sme mali dostať trailer na film Avatar 2!

Vieme, že sa vrátia hlavné postavy Jake Sully (Sam Worthington) a Neytiri (Zoe Saldana). Témou bude aj ich novozaložená rodina a momentálne vieme aj o ich synovi, Spiderovi. Práve s ním sme dostali doposiaľ prvý záber z filmu. Avšak na Pandoru sa vrátia ľudia, aby dokončili to, čo pred rokmi začali.

avatar 2 spider
Zdroj: empire.com

Objavíme nové veľkolepé svety

Kvôli tomu budú musieť utiecť zo svojich domovov a hľadať si nový. Preto vieme, že budeme skúmať nové, doteraz nevidené lokality na tejto planéte. Podľa známych informácií by sa malo viacero z nich nachádzať na vode či pod vodou.

Nikdy nebola núdza o to, aby bol ohľadom pokračovaní ruch. Predsa len, už pred 13 rokmi vyšiel prvý film a odvtedy režisér James Cameron sľubuje ďalšie. Avšak reálnejšie kontúry to nabralo počas minulých rokov, keď Steve Asbell, riaditeľ spoločnosti 20th Century Studios potvrdil, že naozaj jedno dostaneme v decembri 2022. Následne by sme mali v rokoch 2024 a 2026 dostať trojku a štvorku.

avatar 2 kate winslet
Zdroj: joblo.com

Trailer pred iným veľkofilmom?

Na film nás neustále navnadzujú. Kreatívne mysle za ním tvrdia, že nie sme pripravení na to, čo príde. Zoe Saldana nedávno zverejnila, že videla prvých 20 minút z filmu a dohnalo ju to k slzám. Radi by sme aj my videli akýkoľvek materiál, čo by sa nám mohlo čoskoro splniť.

Portál The Ankler priniesol správu o tom, kedy dostaneme prvú ukážku. Podľa tejto informácie príde trailer na film Avatar 2 do kín pred filmom Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva. Teda začiatkom mája. Nakoľko sú aktuálne oba filmy pod vlastníctvom štúdia Disney, dáva to zmysel. Navyše ide o dva obrovské očakávané blockbustery.

avatar 2 kate winslet
Zdroj: wallpapersden.com

Názov?

To by mohlo logicky znamenať aj to, že sa dozvieme názov filmu (najčastejšie sa skloňuje The Way of Water). S tým by mohol prísť aj prvý plagát a ďalšie informácie. Avšak nebudeme predbiehať a budeme trpezlivo čakať. Keď sme to dokázali vyše dekády, tak na tento sľubovaný technologický zázrak si naozaj radi počkáme zopár ďalších mesiacov.

Myslíte, že naozaj už o vyše mesiaca dostaneme trailer na druhého Avatara? Tešíte sa na jeho zverejnenie? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -