Bola nám odhalená prvá fotografia Adama Drivera a Lady Gaga z filmu House of Gucci

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Prvý záber z filmu House of Gucci

Jedna z dvojice hlavných hercov nám odhalila prvú fotografiu z filmu House of Gucci. Bola to Lady Gaga, ktorá na svoj Twitter pridala fotku s Adamom Driverom s popisom „Signore e Signora Gucci“. Táto herecká dvojica totiž stvárni Maurizia Gucciho a jeho ex-manželku Patriziu Reggiani.

Podľa správ z portálu Variety sme sa dozvedeli aj niečo o deji filmu. Ten bude zachytávať reálne udalosti. Pozrieme sa tam na udalosti, ktoré sa točia okolo vraždy Maurizia Gucciho. V 90. rokoch bol hlavou tejto módnej značky a vnukom jej zakladateľa, Guccia. Hlavnou podozrivou bola práve Patrizia, jeho bývalá manželka.

V roku 1995 bola súdená a odsúdená. Dôvodom bolo, že ju majiteľ tejto ikonickej značky opustil pre mladšiu ženu. Patrizia si vo väzení odsedela 18 rokov a prepustená bola až pred niekoľkými, v roku 2016. Kvôli tomuto činu bola mnohými prezývaná aj Čierna vdova.

Film sa natáča na reálnych miestach, kde sa udalosti odohrávali, na viacerých lokalitách v Európe. Očakávané je, že by mal byť v kinách v novembri tohto roku, konkrétnejšie 24. novembra. Hlavná herecká dvojica bude doplnená o ďalšie veľké mená. Vo filme si totiž zahrajú aj Al Pacino, Jared Leto či Jeremy Irons.

Ako sa vám zatiaľ páči prvá fotografia z filmu House of Gucci? Tešíte sa na ďalšiu drámu podľa reálnych udalostí? Budete ju sledovať, aj keď nie ste priaznivcami módy? Dajte nám vedieť vaše názory do komentárov.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -