Michelle Gomez si zahrá v Doom Patrol novú postavu. Od tretej série bude stálou a vieme, ktorá to bude

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Michelle Gomez v Doom Patrol

- Advertis

Seriál o veľmi zvláštnych hrdinoch z dielne DC bol obnovený aj pre tretiu sériu na HBO. To nie je informácia, ktorá by bola pre nás nová. Novinkou ale je, že sa k obsadeniu pridáva aj Michelle Gomez a zahrá si v Doom Patrol. Stvárni postavu, ktorá má dlhoročné známosti s Nilesom Caulderom a.k.a. Chiefom, ktorého hrá Timothy Dalton. Akurát často stojí na opačnej strane…

Herečka môže byť známa so seriálu Doctor Who, kde stvárnila jedno z najnovších zobrazení jeho najstaršieho nepriateľa, Mastera (v jej podaní Missy). Objavila sa aj v The Chilling Adventures of Sabrina, kde si nezahrala tiež akurát kladnú postavu. A naposledy sa ukázala v inom projekt od HBO, Letuška.

michelle gomez sabrina
Zdroj: pinterest.com

Excentrická záporáčka s dvoma osobnosťami

Zdá sa, že vedúcim tejto služby sa veľmi zapáčila, keď sa ju rozhodli obsadiť ako stálu postavu. Objavovať sa bude od tretej série a podľa správ z portálu TVLine bude excentrickou záporáčkou. Objaví sa totiž pri Doom Manor s veľmi špecifickým cieľom – len háčikom je, že kvôli strate pamäte zabudla na to, čo má týmto cieľom byť.

Meno postavy je Madame Rouge. Na originálnych stránkach komiksov od DC sa stretávala často práve s ústredným tímom, na ktorý sa seriál zameriava. Dokonca aj pochádza práve zo zošitov Doom Patrol. Je jedinou ženskou členkou Brotherhood of Evil, ale vynahrádza to perfektne tým, že má hneď dve osobnosti.

doompatrolrouge
Zdroj: thedirect.com

Dokáže meniť svoju podobu. Ak nezabudne

Jedna z nich je príjemná žena, ktorá vás poteší svojimi sladkými rečami. Tá druhá, ktorá sa ale prejavuje čoraz viac, je koncentrované zlo. Inak by asi predsa nebola v bratstve zla, však? Okrem toho je však majsterkou v maskovaní, keďže má schopnosť meniť svoj vzhľad. Bohužiaľ často na to zabúda a miesto toho využíva kostýmy.

Michelle Gomez sa tak plnohodnotne pridá k obsadeniu Doom Patrol od tretej série. Doplní tak hlavné herecké hviezdy, ktorými sú  Diane GuerreroApril BowlbyMatt BomerBrendan FraserJoivan Wade. Respektíve, dalo by sa povedať, že sa postaví proti nim. Aj keď… necháme sa prekvapiť, ktorá polovica jej osobnosti bude najprv prevládať.

madame rouge
Zdroj: tumgir.com

Kedy uvidíme tretiu sériu?

To ešte povedať nevieme, nakoľko nemáme veľa informácií o nadchádzajúcej sérii. Nevieme ani dátum jej vydania, na ktorý si budeme musieť počkať. Jedno je ale isté. Je to práve jeden so seriálov, ktorého zasiahla migrácia. Fanúšikovia si ho budú môcť pozrieť na HBO Max. Dúfajme teda, že kým bude premiérovaný, tak sa služba dostane aj k nám.

Páči sa vám, že sa Michelle Gomez pridá do Doom Patrol ako stála postava? Čo hovoríte na charakter, ktorý stvárni? Zapadne aj podľa vás do bláznivého tónu seriálu? Dajte nám vedieť v komentároch váš názor.

Zdroj: collider.com 

Pridaj komentár

Mohlo by sa ti páčiť