Seriál WandaVision prvý raz spomenul meno Quicksilver. V akej podobe sa pravdepodobne ukáže?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Článok obsahuje spoilery k tretej epizóde seriálu WandaVision. Pokiaľ ste ju ešte nevideli, vráťte sa k článku neskôr.

Ukáže sa Quicksilver v seriáli WandaVision?

Prvé dve epizódy skutočne unikátneho seriálu z dielne Marvelu, ktoré vyšli naraz, nám toho príliš veľa neprezradili. Áno, je pravda, že sme tu uvideli viacero vecí, o ktorých sme mohli teoretizovať (čo sme priniesli aj v samostatnom článku), avšak naozaj nešlo o nič priame, skôr náznaky. Tretia epizóda nám však vniesla viac svetla (a farby) a dokonca sa vo WandaVision prvý raz spomenulo meno Quicksilver.

V tretej časti s príznačným názvom „Now in Color“ (Teraz vo farbe) sme toho videli skutočne dosť. Wanda porodila dvojičky, ktoré sú tiež veľmi dôležité pre dej. Ale čo viac, prvý raz od druhých Avengerov (Vek Ultrona) bol spomenutý jej brat, Pietro. Vidíme, že aj po všetkých tých rokoch rokoch je jej trauma stále silná. Dokonca to miestami vyzeralo tak, ako by sa túto skutočnosť snažila vytesniť z pamäte.

Aaron-Taylor-Johnson-Quicksilver-poster-for-Avengers-Age-of-Ultron
Zdroj: screenrant.com

Medzi svetmi sa už pohybujeme. Tak prečo nie ešte viac?

Znovu jej to pripomenula Geraldine (ktorá ale v skutočnosti je Monica Rambeau). Prišla do sveta, ktorý Scarlet Witch vytvorila, aby unikla pred krutou realitou. Keď spomenula, že jej dvojča bolo zabité Ultronom, naštartovalo to u nej veľkú sériu emócií. Vďaka tomu sa jej aj podarilo odhaliť, že je Geraldine v skutočnosti agentkou S.W.O.R.D.-u. Následkom toho ju vyhodila zo svojej vreckovej reality.

Teraz, keď vieme, že stále spomínajú existenciu postavy, vôbec nie je vylúčené, že sa do seriálu WandaVision vráti Quicksilver. Ale akým spôsobom by sa mal Pietro vrátiť do MCU? Oživenie by bolo asi príliš prvoplánové. No a v tomto prípade je na stole práve skutočnosť, že vieme, že sa majú otvárať brány do iných vesmírov. Veď už teraz prelíname medzi tým hlavným a tým, ktorý Wanda sama vytvorila.

quicksilver mcu x-men
Zdroj: screengeek.com

Vráti sa fanúšikmi milovaný Evan Peters?

A takto by sa mohol aj vrátiť aj fanúšikmi veľmi obľúbený herec, ktorý už úlohu stvárnil. Áno, pomaly sa pripravujeme na príchod X-Menov a tak by vôbec nebolo mimo témy, ak by sa vrátila práve takáto forma postavy. Znamenalo by to, že sa k obsadeniu plnohodnotne pridá Evan Peters a nahradí tak Aarona Taylora-Johnsona.

Dávalo by to zmysel z viacerých dôvodov. Jednak by postava, ktorá ma napísaných niekoľko vtipných scén a kúskov perfektne zapadla do atmosféry sitkomov. A potom je tu už spomínaný fakt, že táto postava je fanúšikmi doslova milovaná. A nakoľko vieme, že Marvel Studios podniká šikovné kroky, aby potešili a zároveň si udržali svojich fanúšikov (a ešte k tomu prilákali ďalších), tak by to bol od nich ďalší rozumný postup.

Či by vrátili herca na krátke cameo, na viac epizód alebo dokonca aj do ďalších filmov je veľmi skoro predpokladať. Stále je možné, že sa aj fyzicky neobjaví, iba sa bude o ňom hovoriť a dokonca aj to, že by postavu stvárnil niekto úplne iný. Ale iste sa aspoň 99 % fanúšikov zhodne, že toto by bol najlepší spôsob. Avšak, ako to reálne dopadne si budeme musieť počkať a sledovať týždeň čo týždeň nové epizódy na Disney+.

Mal by sa podľa vás ukázať v seriáli WandaVision Quicksilver práve prostredníctvom herca Evana Petersa? Alebo by ste si ho predstavovali v inom stvárnení? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: epicstream.com 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -