Seriál Gentlemani od Guya Ritchieho získava ďalšie obsadenie. Pridali sa Giancarlo Esposito či dokonca Vinnie Jones

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Seriál Gentlemani získava ďalšie obsadenie

Počas marca sme sa dozvedeli, že Guy Ritchie prevedie jeden zo svojich kinohitov do podoby seriálu na Netflixe. Iba pred pár dňami sa k nám dostala informácia, že má vybraného prvého herca. Seriál Gentlemani teraz zásadne rozširuje svoje obsadenie, nachádzajú sa v ňom veľké mená aj starý kolega.

Film sleduje príbeh amerického podnikateľa kriminálnika Michaela Pearsona (Matthew McConaughey), ktorý sa rozhodne rozbehnúť si v Británii nový biznis. Chce vytrieskať čo najviac peňazí z obchodu s marihuanou. Avšak táto sféra určite nie je jednoduchá a zapletie sa pri tom do siete vyhrážok, sprisahaní, pascí, schém, podplácania a vyhrážania. Sú tu totiž tí, čo chcú jeho podnik zobrať po seba.

seriál the gentlemen
Zdroj: wallpaperaccess.com

Pestré postavy nebudú chýbať ani v seriáli

Očakávateľné pre tohto režiséra, dostávame ďalšiu pestrú várku postáv. Hugh Grant sa predstaví ako alibistický novinár Fletcher. Pravú ruku Michaela si zahral Charlie Hunnam a fanúšikovia si obľúbili postavu „Kouča“, ktorú opäť skvele stvárnil Colin Farrell. Ukázali sa aj Michelle Dockery či Henry Golding.

Návrat pôvodných hercov z filmu sa nepredpokladá (aj keď nejaké to cameo dnes vôbec nie je vylúčené…). Na deje ale bude nadväzovať, čo dokazuje aj prvý oznámený herec. Je ním Theo James (Divergencia). Zahrá si postavu Eddieho, ktorého otec umrie a zanechá mu značný majetok. Eddie však neskôr zistí, že tento majetok je prepojený so zločineckou organizáciou Mickeyho Pearsona.

seriál gentlemani obsadenie
Zdroj: deadline.com

Noví herci ešte viac prebúdzajú našu zvedavosť

Aktuálne sme sa dozvedeli o ďalších hviezdach, ktoré sa pripájajú k obsadeniu. Bude tu Giancarlo Esposito, ktorého môžeme poznať zo seriálov Breaking Bad, The Boys alebo The Mandalorian. Potom sa tu objavia Peter Serafinowitz (Súmrak mŕtvych alebo The Tick), Kaya Scodelario (Labyrint, Skins), Daniel Ings (I Hate Suzie) a Joely Richardson (Sandman).

Veľkým prekvapením je Vinnie Jones, s ktorým si režisér zopakuje prácu po viac ako dvoch dekádach. Objavil sa v jeho filmoch Zbaľ prachy a vypadni a Podfu(c)k (ktoré obe dostali seriálové podoby). Potom však vo filmoch začal hrať čoraz menej a strihol si občas len menšiu seriálovú rolu. Jeho poriadny návrat a ešte so starým kolegom je preto výbornou správou.

Páči sa vám, aké obsadenie nabral seriál Gentlemani? Na ktorého herca sa tešíte najviac v príbehoch z londýnskeho prostredia? Čo hovoríte na návrat k spolupráci s Jonesom? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -