Prezradil Stephen Lang, že sa chystá Muž v temnote 3?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Chystá sa Muž v temnote 3?

Stephen Lang je v súčasnosti znovu dosť skloňovaným hercom kvôli jeho úlohe v Avatar filme. Avšak fanúšikovia si ho v posledných rokoch obľúbili aj vďaka úlohe Slepého muža z trilerovej, či až hororovej dvojice filmov. Pri tom, ako v jednom v rozhovoroch hovoril o jej prípravách, sa zdá, že prezradil, že sa chystá aj Muž v temnote 3.

Prvý film sa zameral na partiu mladých ľudí, ktorí sa snažia vymaniť zo svojich tragických životov akýmkoľvek možným spôsobom. Naplánujú si tak sériu lúpeží, prostredníctvom ktorých majú získať dostatok peňazí na nový život. Dozvedia sa o slepcovi, ktorý žije sám v zatemnenom dome, čo sa zdá automaticky ako ľahká korisť.

Muž v temnote
Zdroj: www.fffilm.name

Dvojka predstavila slepca v novej podobe

Keď sa však dostanú do jeho opevneného domu, odhaľujú, že sa v ňom skrýva úplne iná temnota, akú by očakávali. Film dostal divákov prekvapivým koncom, čo je dôvodom, prečo si vyslúžil vysoké hodnotenia. Pokračovanie išlo trochu iným smerom – Norman Nordstrom (Lang) tu musí čeliť vlastným hriechom z minulosti.

Herec aktuálne viedol rozhovor s redaktormi z portálu ComingSoon, v ktorom sa rozprávali napríklad aj o tom, ako vníma zmiešané hodnotenia na pokračovanie. Povedal, že na tie nehľadel, bol skôr rád, že sa mohla odhaliť nová, možno aj sčasti hrdinská stránka jeho postavy. Následne sa ho spýtali, ako sa pripravuje a aké je jeho nastavenie pre postavu.

Muž v temnote 2 trailer
Zdroj: youtube.com

Plánuje si užiť nakrúcanie tretieho filmu

Odpovedal na to takto:

„Nie je pre mňa ťažké odomknúť dvere do mysle Slepého muža, viete? Ale nie je to miesto, kde chcem tráviť veľa času [smiech]. Ale keď to robím, stávam sa Slepým mužom a je to veľmi zaujímavé miesto, na ktorom som. Užil som si, ak je to správne slovo, nakrúcanie Muža v temnote a Muža v temnote 2 a to veľmi. Rovnako ako si plánujem užiť nakrúcanie Muža v temnote 3.“

Zaujímavé je, že sme o projekte doteraz nepočuli a toto je prvý raz, kedy sa Muž v temnote 3 spomína. Zatiaľ teda nevieme, aký príbeh od neho očakávať a do akej pozície postaví hlavnú postavu tentoraz. A samozrejme, treba si počkať aj na oficiálne potvrdenie štúdií Screen Gems a Sony, ktoré za ním stoja.

Páčili sa vám oba filmy Muž v temnote a ste ich fanúšikmi? Myslíte si, že Stephen Lang práve potvrdil tretí? Chceli by ste vidieť aj ten? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -