Bude hit Barbie Girl súčasťou filmu Barbie? Odpovedali na to členovia skupiny Aqua

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Bude Barbie Girl vo filme Barbie?

Film podľa známej bábiky od Mattelu sa pomaly blíži. S približujúcim sa dátumom premiéry sa ale začali fanúšikovia pýtať aj reálne dôležitú otázku – bude hit „Barbie Girl“ súčasťou filmu Barbie? Odpovedali na to samotní členovia skupiny Aqua, ktorí túto notoricky známu pieseň priniesli v roku 1997.

Ako vieme, filmárka Greta Gerwig si po drámach zvolila skutočne zaujímavý projekt na režírovanie. Adaptácia hračky prinesie Margot Robbie ako Barbie a úlohu Kena prevezme Ryan Gosling. Už zábery z nakrúcania nám ukazujú, že pôjde o poriadne divoký kúsok. Zahrá si v ňom napríklad aj Simu Liu, ktorý povedal, že má jeden z najlepších scenárov, ktoré kedy čítal.

barbie dátum vydania
Zdroj: ign.com

Poznáme hviezdy, nepoznáme dej

Pritom sú detaily o deji v podstate stále neznáme. A to aj napriek tomu, že príde o necelý rok a to 21. júla 2023. Okrem spomenutej trojice hercov si tu zahrajú America Ferrera, Kate McKinnon, Alexandra Shipp, Kingsley Ben-Adir, Issa Rae, Hari Nef či Ncuti Gatwa.

Kým sa fanúšikovia na internete dohadujú, o čom by mohol film byť, prišla aj ďalšia debata. A to, či budeme mať v snímke priestor aj známy disco hit nášho detstva. Ten sa aj po 25 rokoch teší nesmiernej popularite, pretože stále vykazuje kliknutia na YouTube, dokonca pred niekoľkými mesiacmi prekonal miliardu zhliadnutí.

Bude mať priestor aj známy hit?

Menej známym faktom ale môže byť, že spoločnosť Mattel žalovala v 90. rokoch kapelu za „zneužitie“ ich vlastníctva. Vďaka dobrým právnikom a manažérovi menom Ulrich Møller-Jørgensen sa však súd podarilo vyhrať. Spevák Lene Nystrøm však povedal, že už na spoločnosť ťažké srdce nemajú a pokojne by svoju skladbu použili. Lenže… nikto ich ohľadom toho neoslovil.

Klávesák Søren Rasted povedal, že aj keby to navrhli, tak nevie, či by to bol dobrý nápad. Pridanie „Barbie Girl“ do filmu Barbie by vytvorilo príliš veľa „lacnosti“. Bolo by to podľa neho ako „pridanie gýču do gýču“.

film barbie
Zdroj: cnet.com

„Ryan Gosling pre nás nie je dosť dobrý“

Zároveň však žartovne dodal, že pre verejnosť budú prezentovať inú verziu. Môžu vraj tvrdiť, že ponuku dostali, ale sami ju odmietli. Ako dôvody by uviedli, že „Ryan Gosling pre nich nie je dosť dobrý“. Nystrøm ešte dodal, už bez smiechu, že podľa neho je to aj dobrým krokom. Film si zaslúži svoju vlastnú pozornosť (ktorej už dostatok má) a skladba zase vlastnú.

Chceli by ste, aby táto známa pieseň odznela vo filme Barbie alebo ste radi, že nebude použitá? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -