Animovaná Noc v múzeu sa predstavuje na prvom obrázku

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Animovaná Noc v múzeu sa predstavuje

Ben Stiller ako Larry Daley, nočný strážnik, odovzdáva štafetu. Novým hlavným hrdinom príbehu bude jeho syn, Nick, ktorého sme mohli vidieť aj vo filmoch. Spolu so zmenou protagonistu prichádza ešte jedna zásadnejšia zmena. Čaká nás animovaná Noc v múzeu, ktorá sa teraz predstavuje na prvom obrázku.

Pôvodnú trilógiu prinášalo štúdio 20th Century Fox, ktoré v roku 2019 odkúpilo Disney. To plánovalo s dobre rozbehnutou značkou pokračovať, zvolilo si tak nový prístup. Prinesú tak kreslený film, ktorého celý názov znie Night at the Museum: Kahmunrah Rises Again, teda Noc v múzeu: Kahmunrah znovu povstáva.

Night at the Museum: Kahmunrah Rises Again
Zdroj: thedisinsider.com

Vracia sa záporák z druhého filmu

Kahmunrah bol hlavným záporákom v druhom filme. Bol to faraón, ktorý chcel získať magický tablet, aby vedel otvoriť brány do podsvetia Duat. Zahral si ho Hank Azaria, ktorý sa však vo svojej úlohe nevráti. Namiesto toho prepožičia hlas postave Joseph Kamal. Aj samotného hlavného hrdinu čaká zmena, tentoraz ho nahovorí Joshua Bassett, známy zo seriálového High School Musical.

Na prvom obrázku, ktoré štúdio zverejnilo, ho však vidíme so známymi postavami. V prvom rade stojí vedľa kostry tyranosaura Rexyho, ktorý zohrával dôležitú úlohu v prvom filme a samozrejme sa objavil v oboch pokračovaniach. Tiež môžeme v pozadí vidieť kamennú sochu z Veľkonočných ostrovov, ktorá priniesla do filmov nejeden vtip.

Fanúšikovia sa o hviezdne hlasy báť nemusia

Noc v múzeu zožala u divákov veľké úspechy. To nielen vďaka originálnemu konceptu, kde ožívajú exponáty aj prezentované historické osobnosti, ale mnohí to pripisujú práve ich predstaviteľom. Mohli sme tu vidieť Owena Wilsona, Robina Williamsa, Rebel Wilson, Ramiho Maleka, Rickyho Gervaisa a mnohých ďalších.

Viaceré hlasy teda vyjadrujú obavy z toho, či aj nový film môže dosiahnuť úspech po ich vynechaní. Animák možno nemá až tak zvučné hviezdy, mená v dabingu sú stále veľkými. Okrem spomenutých tu budú Steve Zahn ako Jedediah a Zachary Levi, Jack Whitehall, Kieran Sequoia, Alice Isaaz, Gillian Jacob a Chris Parnell zatiaľ v nešpecifikovaných úlohách.

noc v múzeu
Zdroj: movieweb.com

Nick kráča v šľapajach svojho otca

Animovaná Noc v múzeu teda pokojne môže dosiahnuť aj uspokojenie u fanúšikov hraných predchodcov. Nick Daley kráčajúci v šľapajach svojho otca je rozhodne milým odkazom pre divákov. Jeho príbeh začne na Disney+ už 9. decembra.

Ste zvedaví aj na Noc v múzeu, ktorá bude kreslená a príbehom Nicka Daleyho? Budete ju na stremovacej službe pozerať? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -