Emma Corrin zo seriálu The Crown bude hrať dôležitú rolu vo filme Deadpool 3. Aká to bude?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Emma Corrin vo filme Deadpool 3

Obľúbený, štvrtú stenu búrajúci samozvaný hrdina sa má dostať do Marvel Cinematic Universa už na jeseň budúceho roka. Najprv prekvapil tým, že sa do neho vráti Hugh Jackman ako Wolverine. Teraz pridáva do svojho obsadenia ďalšiu herečku – Emma Corrin si zahrá vo filme Deadpool 3 veľkú rolu.

Najlepšie ju diváci poznajú ako lady Dianu Spencer, teda princeznú Dianu z úspešného seriálu The Crown. Zahrala si ju tam vo štvrtej sérii a získala za ňu Zlatý glóbus a ocenenie Critics Choice Awards. Vyzdvihovaná u divákov si zaslúžila aj nomináciu na Emmy a cenu SAG.

emma corrin the crown
Zdroj: people.com

Pri nabitom rozvrhu nachádza čas pre Marvel

V piatej sezóne sa, z pochopiteľných dôvodov, nevrátila, o filmové úlohy však núdzu nemá. Jej výkon oceňovali fanúšikovia aj v dráme My Policeman po boku Harryho Stylesa. Tiež si zahrala v adaptácii knižného diela Milenec Lady Chatterlyovej, ktorú spolu produkovali Netflix a Sony. Obsadená bola aj do nového spracovania hororu Nosferatu, ktoré pripravuje Robert Eggers.

Okrem toho je činná aj na divadelných doskách. Na londýnskom West Ende hrá v dráme Orlando založenom na diele Virginie Woolfovej. Aj napriek tomu si však našla čas na rolu v Marvel filme. A nie len tak hocijakú, zahrá si záporáčku, a to dokonca hlavnú. Ešte však nie je známe o ktorú postavu pôjde.

Obľúbený (anti)hrdina konečne v MCU

Deadpool 3 bude konečným vstupom (anti)hrdinu Ryana Reynoldsa do MCU. Diváci sú mimoriadne zvedaví na to, ako zapadne do tohto sveta, obzvlášť po videách, ktoré herec nahral spolu so svojím kolegom, Jackmanom. Film bude režírovať Shawn Levy, pre ktorého pôjde o tretiu spoluprácu s hercom v hlavnej úlohe.

Priniesli už komédie Free Guy a sci-fi The Adam Project. Tvorcovia filmu nám sľubujú ďalší akčný kúsok s poriadnou dávkou humoru, kde žiaden z existujúcich hrdinov nie je uchránený od toho, aby sa stal terčom satiry. O konečnom výsledku sa však budeme môcť presvedčiť až 8. novembra 2024.

Ako sa vám pozdáva, že sa Emma Corrin pridáva do filmu Deadpool 3? Ktorú záporáčku by si podľa vás mohla zahrať? Podeľte sa o vaše názory s nami v komentároch.

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -