Finálny trailer na John Wick 4 ukazuje, prečo sa hrdina vybral do púšte, pútavé car-fu a nového psa

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Finálny trailer na John Wick 4

Zhruba mesiac pred vydaním filmu sa nám štúdio Lionsgate rozhodlo priniesť finálny trailer na film John Wick 4. Po udalostiach posledného filmu sme titulného hrdinu, ktorého hrá Keanu Reeves, nevideli práve v najlepšom stave. Zdá sa však, že je opäť pripravený na svoju púť a nájdenie spôsobu, ako sa zbaviť vplyvu Koncilu už navždy.

Ako sme sa dozvedeli už predtým, Winston (Ian McShane), ktorý ho naposledy zradil, mu tentoraz radí. Keď vyzve obávaného markíza de Gramonta (Bill Skarsgård) na súboj a zvíťazí, získa naspäť svoju slobodu. Dopadnúť to môže iba dvomi spôsobmi, preto mu jeho dobrý spoločník The Bowery King (Laurence Fishburne) okrem zbraní chystá aj oblek.

Súboj proti markízovi alebo poprava hlavy Koncilu v púšti?

Prebojovávať sa však bude musieť celou radou ďalších nepriateľov. Medzi nimi napríklad Donnie Yen ako majster meča Caine alebo Scott Adkins ako Killa, ktorý ho oslovuje jeho starým zabijackým menom Baba Jaga. Nájde však aj ďalších spojencov – ktorých hrajú Hiroyuki Sanada, Shamier Anderson či Rina Sawayama. Otázne je, ako dlho zostanú na jeho strane…

Okrem súboja s markízom však hrdina zrejme našiel aj inú cestu, ako odstrániť Koncil. Preto sa vydáva do púšte, kde sa už predtým stretol s jeho hlavou, ktorá si hovorí The Elder. V napínavej naháňačke, v ktorej nechýba tomahawk, ho nakoniec nachádza a mieri na neho zbraňou. John Wick sa predsa nechystá nachádzať mier v smrti…

john wick 4
Zdroj: empireonline.com

Pútavé car-fu a nový pes

Skvelou hudbou sprevádzaná a výborne načasovaná ukážka nám prináša ešte väčšie množstvo výstrelov a súbojov. Tak ako režisér Chad Stahelski sľuboval, dostávame aj kreatívnu car-fu scénu, teda ukážku bojov medzi hustou premávkou.

Práve tu prichádza na pomoc nový netradičný spojenec. Jedného z nepriateľov odrovná nemecký ovčiak. Zdá sa, že Wick si našiel nového psa. Uvidíme, čo ďalšie ešte tretie pokračovanie prinesie, sľubovaný je však koniec, ktorý má byť „pútavý a emocionálny“. Navyše sme sa nedávno dozvedeli, že film bude mať 2 hodiny a 49 minút. Rozhodne sa tak máme od 24. marca na čo tešiť.

Páčil sa vám finálny trailer na film John Wick 4? Ktorá z akčných sekvencií vás najviac chytila? Páči sa vám, že má hrdina nového psa? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -