Ryan Reynolds a Will Ferrell ako duch týchto Vianoc rozžiaria sviatky, dokazuje trailer na film Spirited

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový trailer na film Spirited

Will Ferrell je roky po jeho Vianočnom škriatkovi späť vo vianočnom filme. Tentoraz bude ako Duch Vianoc súčasných vo vtipnom a hlavne muzikálnom pojatí knižnej klasiky. Teraz si však vybral poriadne tvrdý oriešok ako dušu, ktorú chce napraviť, stvárni mu ju Ryan Reyndols. Aj to ukazuje trailer na Spirited.

Clint Briggs (Reynolds) je zarytým a tvrdým pracovníkom na vyššej pozícii v korporáte. Sviatočný duch si ho vyberie, aby mu vniesol dávku sviatočnej nálady (a tým aj nám). Lenže bude to neľahká úloha – je nám to jasné už odkedy sa zjaví Duch Vianoc minulých, z ktorého si vôbec nerobí ťažkú hlavu.

Ako Vianočná koleda? Áno, len úplne iné…

Tak sa možno situácia otočí a bude to on, kto bude duchovi ukazovať jeho minulosť, prítomnosť aj budúcnosť. O to viac, keď zistí, že sa mu azda páči jeho nadriadená, ktorú tu stvárňuje Octavia Spencer. Ako Vianočná koleda od Dickensa to teda určite nebude.

Tá mala celú radu filmových spracovaní, preto je vždy nový koncept a náhľad príjemným osviežením. A tu ho určite dostaneme. Okrem adresovania samotnej predlohy nejedným vtipom dostávame celú dávku tanečných čísel, na ktoré nás pripravovali od prvotných informácií o snímke. K tancu samozrejme patrí aj hudba, tú napísali poriadne talentovaní autori.

film spirited
Zdroj: imdb.com

Humor, tanec, spev a ešte viac tanca

Sú nimi Benj Pasek a Justin Paul, ktorí získali cenu Tony za divadelnú hru Dear Evan Hansen a patrí im aj Oscar za hudbu pre La La Land. Choreografiu dostala na starosť známa Chloe Arnold, ktorá bola ocenená na Emmy a predsedá aj nejednu tanečnú súťaž. Ona osobne sa vyjadrila, že sa najviac teší na stepové číslo.

Réžiu si zobral na starosť Sean Anders, ktorý s Ferrellom už pracoval na dvojici filmov Ocko je doma. Scenár napísal jeho častý spolupracovník John Morris, od ktorého pochádza napríklad komédia My Sme Millerovci. Sviatočnú muzikálovú komédiu si budeme môcť pozrieť na Apple TV+ už 11. novembra.

Páčil sa vám nový trailer na Spirited? Pobavil vás alebo roztancoval? Tešíte sa na netradičné prerozprávanie Vianočnej koledy? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -