Aubrey Plaza bola obsadená do Marvel seriálu Agatha: Coven of Chaos

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Aubrey Plaza v Agatha: Coven of Chaos

Skupina okolo Agathy Harkness sa rozrastá. Nedávno sme sa dozvedeli, že sa k jej seriálu pridá Joe Locke, ktorého môžeme poznať zo seriálu Heartstopper. Teraz sa dozvedáme, že Aubrey Plaza bola obsadená do Agatha: Coven of Chaos, ktorý slúži ako spin-off k marvelovskému WandaVision.

Práve v prvom seriáli z MCU, ktorý sa objavil na Disney+, sa predstavila aj táto postava. Hrá ju Kathryn Hahn. V idylickom sitkomovom susedstve, ktoré si vytvorila Wanda Maximoff (Elizabeth Olsen) so svojím manželom Visionom (Paul Bettany), pôsobila najprv ako hlučná suseda Agnes.

Bola to celý čas Agatha!

Siedmou epizódou sa však ukázalo, že v skutočnosti ide o niekoľko storočí starú čarodejnicu Agathu Harkness. Ťahala za nitky a stála sa mnohými hrozivými udalosťami, ktoré sa stali vo Westview (čo predstavila aj v chystľavej piesni, ktorá dostala Emmy). Dúfala, že z Wandy získa „mágiu chaosu“, pričom jej pomohla si uvedomiť, že je v nej oveľa silnejšia, ako si myslela. Tým v podstate vznikla aj Scarlet Witch.

Kým sme pred krátkym časom dostali dohady o tom, že vlastný seriál dostane aj Vision (s názvom Vision Quest), Coven of Chaos je už dlhšie potvrdená vec. Marvel ju zatiaľ nemá vo svojom kalendári premiér, avšak oznamovanie nových mien v obsadení je jednoznačné potvrdenie o tom, že sa na ňom pracuje.

Agatha: Coven of Chaos
Zdroj: Marvel

Nové mená v obsadení znamenajú posun

Písať scenáre aj produkovať bude opäť Jac Schaefer, ktorý zastával rovnakú úlohu aj pri WandaVision. Detaily o deji nie sú známe, tak nevieme ani to, akú rolu stvárni herečka, ktorú poznáme zo seriálu Parks and Recreation alebo dramédie Ingrid mieri na západ.

Je však takmer isté, že sa ešte na istý čas pozrieme do mestečka Westview. To nielen preto, že v ňom bola Agatha „uväznená“ Wandou na konci seriálu, ale potvrdzuje to aj ďalšia osoba v obsadení. Okrem Hahn sa vracia aj Emma Caulfield Ford, ktorá si zahrala Dottie, obľúbenú rezidentku predmestia.

Páči sa vám, že bola Aubrey Plaza obsadená do seriálu Agatha: Coven of Chaos alebo si nemyslíte, že ide o dobrú voľbu? Tipovali by ste ju na súčasť zoskupenia čarodejníc alebo inú rolu? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -