Posledná snaha o záchranu. Marvel v epickom traileri odhaľuje to, čo malo prekvapiť až v kine

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Finálny trailer na najnovší Marvel film

Vyhliadky najnovšieho filmu od Marvelu, ktorý bude uvedený v kinách tento týždeň, nevyzerajú práve priaznivo. Lístky do kina sa v predpredajoch nekupujú, a tak sa štúdio Marvel snaží zvrátiť situáciu. Iba zopár dní pred premiérou tvorcovia prinášajú finálny trailer na The Marvels, ktorý ukazuje návrat milovaných hrdinov a naznačuje príchod veľkých vecí. Na tému upozornil Screen Rant.

Pokračovanie filmu Captain Marvel prinesie okrem tejto silnej vesmírnej hrdinky v podaní Brie Lason aj jej dve ďalšie posily. Tím bude tvoriť (a neustále si vymieňať miesta) s Monicou Rambeau (Tenoyah Parris) a minulý rok predstavenou Ms. Marvel (Iman Vellani). Spoločne budú musieť čeliť veľkej hrozbe – generálke Dar-Benn z rasy Kree, ktorú si zahrá Zawe Ahston.

Preniká alternatívna realita

Očakávanou posilou je aj Nick Fury (Samuel L. Jackson) veliaci z vesmírnej stanice S.W.O.R.D. V predošlých ukážkach a na zverejnených plagátoch sme boli svedkami toho, že uvidíme nie jedného, ale hneď niekoľkých flerkenov. Ak si nepamätáte, ide o na prvý pohľad milé mačky, ktoré v sebe ukrývajú krvilačné monštrum.

Nová ukážka však absolútne mení naše očakávania. Kým sme si mysleli, že tento raz sa hrozby týkajú iba primárneho univerza, už na začiatku vidíme, že vznikne trhlinu v časopriestore, ktorou prichádza alternatívna realita. A Furyho slová „Sú tu“ nás nechávajú v ešte väčšom napätí.

Naznačuje príchod X-Menov?

Prvú postavou, ktorej oblek zahliadneme, je Binary. Ide o Carol Denvers z alternatívneho vesmíru, ktorú ožiarili fotónové lúče z kozmu, kvôli čomu dostala nesmiernu silu. Často to prirovnávajú k Phoenix Force, ktoré sme mohli vidieť v X-Menoch. Práve táto skupina hrdinov by mohla prísť z druhého vesmíru, čo by dávalo perfektný zmysel, keďže sa nám potvrdilo, že Kamala Khan je mutantkou.

Príchod X-Menov už je taktiež len otázkou času a dohady, že tomu bude práve v The Marvels, sa začali šíriť už po zverejnení predošlého spotu. V ňom totiž pri slovách „comes next“ o niečo dlhšie zvýraznili písmeno X.

Veľkým prekvapením je však aj postava Valkyrie (Tessa Thompson). Nevieme, či pôjde o posilu pre celý film alebo iba cameo, jednoznačne ju však radi vidíme aj mimo Thora.

Odhalenie už tento týždeň

Nový trailer na The Marvels sa snaží zahrať aj na nostalgickú strunu, keď spytuje koncept hrdinov a ukazuje nám tých najlepších a najviac milovaných. Taktiež sa významními scénami vracia k porazeniu Thanosa.

V MCU sa teda prostredníctvom novej tímovky Marvels budú diať naozaj veľké veci. O to väčšia škoda je, že mnoho fanúšikov ju už vopred odpísalo. Zostáva tak nádej, že nová zverejnená ukážka situáciu zvráti. Premiéra snímky je vo už vo štvrtok 9. novembra.

Zmenila nová ukážka na The Marvels aj váš názor? Navnadila vás na to, aby ste si išli veľké odhalenia pozrieť do kina? Myslíte si, že sa dočkáme príchodu X-Menov? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -