Brad Pitt pozorne sleduje. Z Kórey prichádza na Netflix alternatíva pre World War Z

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na kórejský zombie film

Netflix prináša trailer na apokalyptický film Badland Hunters. Titul pochádza z Južnej Kórey a ukáže hlavné mesto Soul, ktorý sa zmenil na temnú pustatinu. Pobehujú po nej nezomierajúce kreatúry, ktoré sa pomaly rozširujú do zvyšku sveta. Zabrániť apokalypse môže len jediný drsný hrdina, ktorý sa vydáva vyhľadať doktora so schopnosťou zastaviť šírenie vírusu.

Ak vám dej novinky príde známy, nejde o náhodou. Badland Hunters nesie veľkú podobnosť s iným filmom, a to Svetovou vojnou Z. Žiadneho Brada Pitta však očakávať nemusíte, tento raz sa hlavnej úlohy ujal Don Lee. Poznať ho môžeme z ďalšieho zombie filmu Vlak do Busanu alebo komiksovky Eternals.

Drsný lovec proti armáde zombie

Lee si zahrá neľútostného, zato však skúseného lovca Nam-sana. Tento raz však musí loviť oveľa väčšiu korisť, než s akou kedy prišiel do kontaktu. Zničená krajina, ktorá neponúka nič iné ako brutalitu, sa len hemží obživnutými mŕtvolami, ktoré nie je ľahké poslať naspäť do hrobu. Do toho sa však musí vydať na záchrannú misiu, keď je unesený jeho tínedžerský spoločník (zahrá si ho Lee Jun-young známy z k-popovej kapely UNB).

Ten padne do zajatia psychotického doktora (Lee Hee Jun), ktorý prevádza na ľuďoch šialené experimenty. Práve podivný doktor má na svedomí počiatok apokalysy a teraz závisí iba na ňom, či dokáže prísť k náprave a bude môcť celú situáciu zvrátiť.

Badland Hunter Don Lee
Zdroj: Netflix

Svetová vojna Z alebo John Wick z Južnej Kórei

Režisérom snímky je Heo Myeong-haeng, pre ktorého ide o debut na tejto pozícii. Predtým bol koordinátorom kaskadérskych kúskov. Koniec koncov ale takto pôsobil aj Chad Stahelski, ktorého prvým celovečerným filmom bol John Wick a výsledok všetci dobre poznáme.

Drsná akcia, napínavé sekvencie a jediný lov, ktorý dokáže zachrániť celé ľudstvo. To všetko sľubuje ukážke s hromadami nemŕtvych, ktorá avizuje skorý príchod na streamovaciu službu. Snímka sa objaví na Netflixe už 26. januára.

Páči sa vám trailer na Badland Hunter? Pozrite si aj kórejský zombie film? Ako sa vám páči idea lovca idúceho proti apokalypse? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -