Čaká nás najdesivejší horor 2024? Satan prichádza a nič vás pred ním nezachráni, sledujte trailer

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Stelesnenie zla je blízko a veľmi reálne, varuje nás nový trailer na horor Prvé znamenia

Spoločnosť 20th Century Studios zverejnila nový trailer na horor Prvé znamenie: Prichádza Satan!. Novinka bude slúžiť ako prequel k slávnemu filmu zo 70. rokov, v ktorom sa diali nevysvetliteľné hrozivé veci okolo chlapca Damiena. Ukázalo sa, že je vtelením samotného antikrista, teraz sa dozvieme, akým hrozivým spôsobom sa dostal do nášho sveta.

Ústrednou postavou je mladá americká žena, ktorú stvárňuje Nell Tiger Free (môžeme ju poznať z dramatického seriálu Servant či Hry o tróny). Vydá sa do Ríma, aby začala svoj život službe Cirkvi. Narazí však na temnotu, ktorá ju prinúti spochybňovať nielen jej samotnú vieru, ale odhalí pri nej aj hrozivú konšpiráciu.

Ani v prostredí chrámov nie je nikto v bezpečí

Aj v zdanlivo bezpečnom prostredí chrámov a rádov nebude nikto v bezpečí. Stávať sa budú čoraz desivejšie veci a začnú pribúdať obete. Do toho sa pridajú desivé vízie protagonistky, pri ktorých sa však ukáže, že sú viac ako reálne. Výsledkom totiž má byť, že práve ona privedie na svet stelesnenie zla.

Originálny film s názvom Prichádza Satan z roku 1976 si získal množstvo divákov a priaznivcov má aj po dekádach. Vzniklo aj niekoľko pokračovaní, v roku 2006 dostal reboot a vznikal podľa neho aj seriál od roku 2016. Nápad na príbeh, ktorý sa odohráva ešte pred pôvodnou snímkou je však unikátnym a skvelým doplnením.

horor prvé znamenie
Zdroj: tmdb.org

Doplnenie príbehu kultového filmu

Využíva aj pôvodné postavy, ktoré vytvoril režisér David Seltzer. Novou tvorkyňou je Arkasha Stevenson,ktorá napísala scenár spolu s Benom Jacobym (Bleed) a Keithom Thomasom (Podpaľačka). Producentsky sa podieľal aj David S. Goyer, ktorý pracoval na novodobom remaku Hellraisera.

Kňazov, ktorí sa zlo snažia zastaviť si zahrajú slávni herci Bill Nighy, Charles Dance či Ralph Ineson. Okrem nich sa vo filme objavia Tafeek Barhom, Sonia Braga či Anthon Alexander. Horor sa dostane do našich kín už budúci mesiac, 4. apríla.

Ako hodnotíte trailer na Prvé znamenie: Prichádza Satan! vy? Vydesil vás a pôjde podľa vás o intenzívny zážitok? Ste fanúšikmi originálu? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -