Trailer na Day Shift – Jamie Foxx, Snoop Dogg a Dave Franco ako lovci upírov

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Day Shift

Netflix sa nám snaží dokázať, že upíri sú stále v kurze. Ale hlavne, že ešte stále dokážu poskytnúť hromady zábavy. Veď nijak inak by to nemohlo byť, ak sa na ich lov vydáva Jamie Foxx po boku s Daveom Francom. A navyše žiadajú o pomoc Snoop Dogga. To ukazuje trailer na Day Shift.

Začína tým, že Foxx začína svoju prácu s čistením bazénu. Lenže sa ukáže, že je to iba zásterka a skutočnosti je lovcom upírom. Ide o rozsiahly biznis, ktorým sa snaží zarobiť na to, aby mohol zabezpečiť nový život pre svoju rodinu.

Jamie Foxx žiada o pomoc Snoop Dogga

Problémom je len to, že bol vykopnutý z Únie. Tak musí požiadať o pomoc jediného spojenca, ktorého s nimi má – Snoop Dogga. A vidieť jeho s guľometom na vampírov bude rozhodne stáť za to. Navyše sa pridáva Franco ako bojazlivý začiatočník v tejto sfére.

Ukážka hlása, že nám hororovú komédiu prinášajú „chlapíci, ktorí naučili Johna Wicka ako nakopávať zadky“. Skutočne, na filme sa podieľa Chad Stahelski, ktorý režíroval prvé dva filmy. Scenár píše Shay Hatten, ktorý napísal zase tretiu a zároveň aj štvrtú časť. Okrem toho priniesol aj skript pre Army of Thieves.

film day shift
Zdroj: paperwriter.com

Od chlapíkov, ktorí naučili Johna Wicka nakopávať zadky

Réžiu si zobral na starosť J.J. Perry, pre ktorého ide o debut v celovečeráku. Predtým pôsobil ako koordinátor pre kaskadérske kúsky. Ale zdá sa, že bude stáť za to. Mix akcie a humoru (a samozrejme nemôže chýbať ani robenie si srandy z Twilightu) ako tento už len tak často nevidíme. Aj s nadprirodzenými bytosťami.

Okrem spomenutej trojice dopĺňajú herecké obsadenie Karla SouzaMeagan GoodNatasha Liu BordizzoOliver MasucciSteve HoweyScott AdkinsC.S. Lee a Zion Broadnax. Úniu zabijakov upírov s ťažko pracujúcim Foxxom si budeme môcť pozrieť už na budúci mesiac. Na streamovacej službe a objaví 12. augusta.

Pobavil vás trailer na Day Shift? Pozriete si kombináciu týchto hercov ako zabijakov upírov? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -