Joker kandiduje na starostu a plán Ivy je ešte šialenejší ako od Harley – to ukazuje trailer na 3. sériu Harley Quinn

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na 3. sériu Harley Quinn

Obľúbená nekonzistentná rodina záporákov v animovanom seriáli od DC sa vráti už tento mesiac. HBO Max tak zverejňuje ešte jeden plný trailer na 3. sériu Harley Quinn. Harley (Kaley Cuoco) a Poison Ivy (Lake Bell) sa vracajú z medových týždňov do Gothamu, aby zažili novú poriadnu dávku chaosu.

Cestu im hneď „spríjemní“ Nightwing (hlas mu ako hosť prepožičia Harvey Guillén) s jeho EMOtívnym prejavom. Našťastie sa ale zakrátko stretnú so zvyškom svojho tímu. Tvoria ho Clayface (Alan Tudyk), King Shark (Ron Funches), Frank the Plant (J.B. Smoove) a Bane (James Adomian). Ten tlieska novému plánu (nie sarkasticky, len ho bolia ruky z ping-pongu).

Joker kandiduje na starostu a Ivy má plán

Tým je opätovné vrátenie zelene do inak temného mesta. Lenže so všetkým, čo sa deje, sa ukazuje, že plán Ivy môže byť ešte šialenejší ako jeden z tých, ktoré máva zvyčajne Harley. Situáciu komplikuje aj to, že sa vracia jej odvrhnutý bývalý priateľ, Joker (tiež Tudyk). Nechce byť už viac zloduchom a tak kandiduje na starostu…

Čo by sa mohlo pokaziť, všakže… Mimo toho ešte môžeme očakávať, že uvidíme aj starých známych, ako Court of Owls alebo Amandu Waller. Po prvý raz vstupuje priamo aj do animovanej epizódy James Gunn, ktorý pôsobí ako… no, jednoducho režisér.

harley quinn joker
Zdroj: tvline.com

Známe tváre s hosťujúcimi hlasmi

Bude pripravovať film o Batmanovi (tu s hlasom Diedriecha Badera). Ďalšími hosťujúcimi hlasmi sú Chris Meloni ako komisár Gordon či Sanaa Lathan ako Catwoman. Barbaru Gordon a.k.a. Batgirl nahovorí sestra predstaviteľky hlavnej role, Briana Cuoco. Vtipy však neminú ani tých, ktoré stvárňujú iné zobrazenia postáv v ktoromkoľvek z DC filmov (žmurk žmurk Affleck).

Správnu kombináciu lásky, chaosu, akurátnej miery serióznosti a poriadnych rockových nárezov si budeme môcť užiť už tento mesiac. Prvá čas príde na streamovaciu službu 28. júla. Teda, ak nie ste jedným z tých šťastnejších, ktorí by sa zúčastnili Comic-Conu. Tam diváci dostanú premietané rovno prvé dve epizódy.

Ako sa vám páčil trailer na 3. sériu Harley Quinn plný chaosu, hlášok, odkazov a neposlednom rade romantiky? Tešíte sa na ďalšie epizódy tohto animáku? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -