Harley Quinn dostáva spin-off s názvom Noonan’s. Zameria sa na večného losera zo seriálu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Animovaná Harley Quinn dostane spin-off

Správa o tom, že animovaná Harley Quinn dostane spin-off, je známa už od minulého mesiaca. Avšak teraz osoby za ňou stojace potvrdili názov a na ktorú postavu, respektíve postavy, sa zameria. Volať sa bude Noonan’s a zameria sa na najväčšieho losera, ktorý v seriáli vystupuje.

Možno síce večný smoliar, ale aj tak milovaný. Tak by sa dal popísať Kite Man, ktorý v sérii vystupuje. Hlas mu prepožičia opäť Matt Oberg. Novou postavou bude jeho pomocník (či v niektorých prípadoch by sa dalo povedať, že poskok!) Golden Glider. Spolu si kúpia ten najošarpanejší bar v Gothame – od neho pochádza názov seriálu.

kite man
Zdroj: geektyrant.com

Miesto na vyventilovanie nevyberanej spoločnosti

Príde opäť na HBO Max. Výkonná producentka originálneho kresleného obsahu pre dospelých na tejto službe (+ stanici Adult Swim), Suzanna Makkos, uviedla vo vyhlásení toto:

„Milujeme ten divoký a zábavný svet Harley Quinn natoľko, že sme museli spraviť spin-off. A na koho ho lepšie zamerať ako na obľúbeného vydedenca Kite Mana? Spolu s inými postavami vytvorí perfektné miesto, kde sa môže stretávať nevyberaná spoločnosť Gothamu – Noonan’s. Môžu tam vypustiť nejakú paru po celom dni spôsobovania chaosu.“

Samozrejmosťou je aj Kaley Cuoco ako Harley

Samozrejmosťou je aj návrat Kaley Cuoco s hlasom Harley. Tá je zároveň aj jednou z producentov seriálu. Ďalšími sú Justin Halpern, Patrick Schumacker a Dean Lorey, tiež teda tvorcovia pôvodného seriálu. Samozrejme spadá pod hlavičku Warner Bros. Animation a je založený na postavách z DC komiksov.

Informácie prišli takmer naraz s bližšími špecifikáciami pre tretiu sériu Harley Quinn. Tá by sa mala dostať k fanúšikom v lete. Kaley v rozhovore prezradila, že sa pozrieme viac na jej vzťah s Poison Ivy, ktorý bude v nachádzajúcich častiach ešte silnejší. A to už spolu žijú, milujú sa a bojujú bok po boku. Zároveň ale dodala, že tým pádom nemáme čakať, že to nebude šialené. Bude to ešte viac šialené ako predtým.

harley quinn poison ivy kite man
Zdroj: tvline.com

Noonan’s bude mať 10 častí

Popri tom však Harley Quinn spin-off s názvom Noonan’s nemá stanovený dátum premiéry. Vieme však, že príde na streamovaciu službu HBO Max. Dostaneme z neho 10 epizód o bare, kde „každý pozná vaše meno, ale nie nutne vašu identitu“.

Ako sa vám pozdáva spin-off Noonan’s k Harley Quinn? Sledujete ju? Pozriete si aj týchto 10 dielov? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -