Oficiálna synopsa k filmu The Batman hovorí, že Bruce Wayne je zúfalý ochranca so stratenými ilúziami

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Oficiálna synopsa k filmu The Batman

Štúdio Warner Bros. zverejnilo nové informácie o chystanom filme Matta Reevesa. Konkrétne je to oficiálna synopsa k filmu The Batman. Vieme, že pôjde o úplne nový pohľad na strážcu Gothamu, ktorého predstavuje Bruce Wayne. Vždy okolo neho panovala temnejšia atmosféra, tu sa však zrejme dostaneme až úplne na hranu.

Mladšie zobrazenie postavy bolo pridelené nadanému mladému hercovi Robertovi Pattinsonovi. Podľa ukážok sme videli, že mu postava temného rytiera náramne padla a prinesie skvelé, jedinečné zobrazenie Batmana, ktoré sme tu ešte nemali.

Ostrý, akciou nabitý triler

To dokazuje aj popis k filmu, ktorý popisuje hlavného hrdinu ako zúfalého ochrancu so stratenými ilúziami. O deji sme sa nedozvedeli nič viac, ale len nám to potvrdzuje tón, v ktorom sa bude adaptácia DC komiksov niesť. Hovorí toto:

The Batman je ostrý, akciou nabitý triler, ktorý ukazuje Batmana v jeho mladších rokoch. Zápasí s tým, aby dokázal vyrovnávať hnev s pocitom spravodlivosti a to aj pri tom, ako vyšetruje znepokojivé tajomstvo, ktoré terorizuje Gotham. Robert Pattinson prináša surové, intenzívne stvárnenie Batmana ako zúfalého ochrancu so stratenými ilúziami. Náhle si uvedomí, že hnev, ktorý ho požiera, ho môže spraviť rovnako zlým ako neľútostný vrah, po ktorom ide.

Galéria Batmanových nepriateľov

V tomto prípade samozrejme odkazujú na už viackrát zmieňovaného Riddlera, resp. Edwarda Nashtona. Toho si tu zahrá Paul Dano. Ďalším z rady známych záporákov bude Oswald Cobblepot a.k.a. Penguin, ktorého skvele (a nespoznateľne!) stvárňuje Colin Farrell. Na hrane medzi zákonom a cenným spojencom Bruca Waynea stojí Selina Kyle a.k.a. Catwoman. Tu ju hrá Zoë Kravitz.

Z ďalšieho obsadenia sú tu Andy Serkis ako Alfred, Jeffrey Wright ako komisár Gordon, Jayme Lawson ako Bella Reál, John Turturro ako Carmine Falcone a Peter Sarsgaard ako Gil Colson. V nešpecifikovaných rolách sa ukážu aj Gil Perez-Abraham (Orange is the New Black), Charlie Carver (Teen Wolf), a Max Carver.

the batman spin-off
Zdroj: screenrant.com, mindlifetv.com

Ešte viac pripravujú na surovú atmosféru

Oficiálna synopsa k filmu The Batman teda ešte viac povedala o atmosfére, ktorá sa bude niesť celým filmom. Pochmúrnosť Batmana na maximum a jeho drsné stvárnenie Robertom Pattinsonom, ktorý sa obáva, že sa stane rovnako krutým ako Riddler, ktorého sa snaží dolapiť. Už teraz sa nemôžme dočkať 4. marca 2022, dátumu, na ktorý je stanovená premiéra!

Navnadila vás ešte viac synopsa na film The Batman? Ako hodnotíte jej na hranu privedené temné spracovanie? Páči sa vám zatiaľ zobrazenie postavy Robertom Pattinsonom? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -