Trailer na animák Spievaj 2 nám ukazuje prípravu ďalšej veľkej šou za zvukov známej skladby od U2

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Trailer na animák Spievaj 2

Tieto sviatky nám prinesú aj pokračovanie obľúbeného animáku plného hudby. Spoločnosť Illumination prináša trailer na pokračovanie s názvom Spievaj 2. Vidíme, ako sa dáva dokopy ďalšia šou a tým sa plnia sny. Samozrejme nechýba ani cover známej skladby a ešte viac sľúbených hercov.

Buster Moon (ktorého v origináli nahovoril Matthew McConaughey a u nás Maroš Kramár) ukázal v prvej časti najlepšiu talentovú šou, v ktorej sa predstavilo mnoho zvieracích umelcov. Teraz sú späť v druhej časti, aby sa postavili zlomyseľnej konkurencii a pripravili to najväčšie hudobné a tanečné predstavenie, aké kto kedy videli.

Návrat partie z prvej časti

Takto sa vráti Rosita (Reese Whitherspoon/Diana Mórová) ako prepracovaná mamička viacerých prasiatok. Scarlett Johansson (u nás Emma Drobná) ako rockerský dikobraz Ash či Taron Egerton ako Johnny, gorila, ktorá je synom ganstera. Chýbať nebudú ani Tori Kelly ako Meena, hanblivá slonica alebo Nick Kroll ako prasa Gunter. Samozrejme aj v tomto prípade dúfame aj v návraty slovenských dabingových hercov.

Avšak predstavenie by chcel mať pod palcom egoistický a bezohľadný ganster (s hlasom Bobbyho Cannavaleho). Ten to chce spraviť podľa svojej dcéry, ktorá je maximálne rozmaznaná. Jej hlas si zoberie na starosť na Grammy nominovaná speváčka Halsey.

spievaj 2
Zdroj: imdb.com

Partia so starým rockerom proti bezohľadnému gansterovi

Partia tak chce priviesť aj samotárskeho a kedysi veľmi úspešného rockera, ktorý je teraz na dôchodku. Jeho hlasom bude Bono z kapely U2, pre ktorého ide zatiaľ o prvý animovaný film, v ktorom poskytne svoj hlas. Ďalšie, zatiaľ nešpecifikované role, nahovoria (resp. naspievajú) aj Pharrell WilliamsLetitia WrightEric André, a Chelsea Peretti.

Levieho rockera sa zrejme podarí presvedčiť, pretože vidíme ako sa chystá na svoj vstup na pódium. Osamelá Ash tam spieva novú verziu skladby „I Still Haven’t Found What I’m Looking For,“, klasiky od U2, ku ktorej sa Bono (a postupne ďalší) pripojí. Skladba nás tak krásne sprevádza celou ukážkou.

spievaj 2 bono
Zdroj: collider.com

Skladby od mnohých súčasných umelcov

To však nie je jediná vec, ktorú ukazuje trailer na animovaný muzikál Spievaj 2. Ukazuje ako Rosita prekonáva svoj strach z výšok, či ako sa Meena vyrovnáva so svojou hanblivosťou. Johnny sa učí tancovať a pritom predvedie výborný rytmický bojový kúsok. Jednoducho – každý môže snívať vo veľkom a plniť si svoje túžby.

Zatiaľ to vyzerá, že sa máme v animáku na čo tešiť. Nadšenie však stúpne, keď sa dozvedáme, že budeme počuť širokú škálu skladieb od viacerých umelcov. Sú nimi spomínané U2, Billie EilishDrake, The WeekndPrinceTaylor SwiftBTSCardi BBad BunnyJ BalvinShawn Mendes, a Camila Cabello.

spievaj 2
Zdroj: imdb.com

Pokračovanie dostaneme pred sviatkami

Jednoducho si pre nás režisér a scenárista Garth Jenning opäť prichystal poriadnu nádielku. A že o nej nehovoríme len tak náhodou, pretože pokračovanie animovaného filmu plného hudby nám bude doručené skoro pod stromček. Do kín sa dostane 22. decembra.

Ako sa vám páčil trailer na Spievaj 2? Vychutnali ste si novú verziu skladby od U2? Ktorá časť z ukážky vás zaujala najviac? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -