Do nekonečna a ešte… do novej ukážky, ktorá nám predstavila prvé zábery z animáku Lightyear

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Najčítanejšie za 7 dní

Detská rozprávka Toy Story a jej pokračovania obohatila detské mysle viacerých generácií. V sérii vyšli štyri celovečerné filmy v rozmedzí rokov 1995 – 2019, pričom predstavili veľa ikonických postáv. Jednou z nich je určite hračka Buzz Rakeťák. Tá bola ale v tomto filmovom vesmíre vytvorená na motív reálneho vesmírneho rangera. A o tomto pôvodnom Buzzovi vyjde animovaný film Lightyear, ktorý ma vonku aj prvý teaser trailer.

Pre mnohých bolo prekvapením, keď sa oznámila výroba tohto filmu. Hlavne po tom, keď bol do hlavnej úlohy obsadený známy herec Chris Evans. Viacerí čakali teda hraný film, no opak je pravdou a pôjde o ďalší animák od štúdia Pixar. Okrem Evansa zvyšok obsadenia ešte nie je známy, no poznáme mená režiséra a scenáristu. O réžiu sa postará Angus MacLane (Hľadá sa Dory) a o scenár Pete Docter (Toy Story).

Teaser trailer rozprávky Lightyear

Film nám má priniesť postavu reálneho Buzza, podľa ktorého bola vyrobená neskôr hračka, ktorú mal chlapec Andy. Pôvodný príbeh Buzza Rakeťáka nám má ukázať vlastne to, ako sa z mladého testovacieho pilota stane vesmírny ranger, ktorého poznáme dnes. Nebude to mať teda nič spoločné s hračkami a pôjde svojím spôsobom o niečo ako prequel k sérii Toy Story.

Tešiť sa tak môžeme na zaujímavý sci-fi film, ktorý by podľa ukážky mohol ulahodiť aj fanúšikom série Star Wars. Z traileru je jasné, že sa bude vo veľkom objavovať vesmír. Film bude určený hlavne pre deti, ale užijú si ho aj staršie ročníky, ktoré vyrastali na filmoch s hračkárskym Buzzom. Určite sa prenesú do detstva s tradičným zeleno-bielym oblekom astronauta.

LIGHTYEAR plagát
Nový plagát; Zdroj: ew.com

Alebo aj známou vetou „Do nekonečna a ešte ďalej”. Vo filme sa očakáva aj ikonický Buzzov záporák, ktorého sme tiež poznali zatiaľ iba ako hračku – imperátor Zurg. V traileri sa ale neukázal. Film má však šancu byť ďalším skvelým animovaným projektom od štúdia Pixar a ja som už teraz zvedavý, o čom pôvodný Buzzov príbeh bude. Film bude mať premiéru už na ďalší rok, presný dátum je 17. jún 2022.

Čo vravíte na prvý teaser trailer? Tešíte sa na rozprávku Lightyear? Podeľte sa s nami o vaše názory dole v komentároch!

Zdroj: ew.com, gamesradar.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -