Nezabudlo sa ani na Toy Story značku. Buzz Lightyear dostane príbeh o svojom pôvode

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Toy Story s prequelom Lightyear

Do nekonečna a ešte…. do Buzzovej minulosti? To je mierna transformácia slávnej vety, ktorú by si teraz mohlo pokladať veľa fanúšikov. Toy Story séria totiž bude obsahovať príbeh o pôvode, Lightyear. Samozrejme ako môžete vedieť, ide o najznámejšieho vesmírneho prieskumníka, ktorý sa zmenil z nafúkanej postavy na hrdinu. Ale čo teda očakávať od jeho minulosti?

Tvorcovia tu zostali na informácie naozaj skúpi. Neprezradili viac z deja, dali nám iba malú nápovedu, že pôjde o „jednoznačný príbeh originálneho Buzza Lightyeara„. Ale aby sme sa zas nepovedali, pridali nám ešte jeden záber, na ktorom sa tvári drsne a nie práve spokojne. K nej pridali popis „mladý testovací pilot ešte kým sa stal členom vesmírnej hliadky, ako ho poznáme dnes„.

lightyear-pixar-chris-evans-social
Zdroj: collider.com

Hlas mu prepožičia známy herec

Informácie boli zverejnené počas Disney Investor Day 2020, kde nezabudli ani svoju známu animovanú sériu. Zatiaľ posledné dobrodružstvá Woodyho a jeho bandy sme videli minulý rok v podobe Toy Story 4. Je dobré vidieť, že sa neodvrátili ani od tohto sveta zo štúdia Pixar, aj keď idú opačnou cestou, skôr do minulosti.

Pixar pridal na svojom Twitteri iba krátke informácie, kde hovoria o tom, že film vyjde 17. júna 2022. Vidíme tu zároveň ukážku loga a samozrejme nechýba ani nesmrteľná hláška „do nekonečna a ešte ďalej!“. No a čo je na tom najväčšia sila? Mladému Buzzovi prepožičia hlas Chris Evans!

V rukách správneho režiséra

Samozrejme bola informácia hneď aj potvrdená výkonným producentom Pixar štúdia, Petom Docterom. Aktuálny režisér prichádzajúcej novinky Soul pridal zopár drobných informácií. Tak napríklad povedal, že pôjde o sci-fi vesmírne dobrodružstvo, ktoré bude podobné filmom z 50. rokov. A nakoľko práve v tejto dobe sa na vedecko-fantastických snímkach dobre vybláznili, tak sa máme zrejme na čo tešiť.

Režírovať bude Angus MacLane, ktorého Docter označil sa dlhodobého génia z Pixaru. Vytvoril a sám aj naanimoval krátky spin-off k hitu z roku 2008, WALL-E. Ten jeho niesol názov BURN-E. Ak ste ho doteraz nevideli, rozhodne po ňom siahnite. A vieme, že Toy Story s príbehom Lighyear je v správnych rukách, pretože aj s touto značkou má skúsenosti.

Ukázal krátky príbeh Small Fry, kde sa práve Buzz stretáva so svojou menšou verziou. Tá je z krabičiek s jedlom ako to poznáme z fastfoodov a práve v jednom zostávajú uväznení. Krátky príbeh hračiek si zopakoval aj o pár rokov neskôr, keď spravil halloweensky špeciál Toy Story of Terror. Vesmírneho pilota teda prináša do výšin ten pravý človek. A s Chrisom Evansom na palube z toho môže byť jedine ďalší hit.

Páči sa vám, že sa svet Toy Story rozširuje aj prostredníctvom príbehu Lightyear? Ste pripravní pozrieť sa do Buzzovej minulosti? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -