Je tu trailer na Violent Night – David Harbour bude Santa Claus, ktorý sa vysporadúva s tými neposlušnými oveľa drsnejšie

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Violent Night

Síce je na dohľad najstrašidelnejšie obdobie v roku, vianočné sviatky sa nezadržateľne blížia. S nimi prichádza, priamo na uvedenie Comic-Conu v New Yorku, trailer na Violent Night. Toto však nebude vás tradičný sviatočný film. David Harbour v ňom bude Santom, ktorý sa nebráni mláteniu tých, ktorí sú na jeho zozname neposlušných.

Kým sadne na sane, aby rozdával darčeky, zastaví sa na pár pív. Dostávame sa k rodine, ktorá sa teší na Vianoce a svojej dcérke dávajú jeden darček predčasne. Lenže táto pokojná atmosféra sa čoskoro zvrhne – na ich dom zaútočia zločinci, ktorí si prišli po ich nemalý majetok.

Santa rozdáva rany viac ako darčeky

Kým však rodinku držia ako rukojemníkov, komínom prichádza Santa. A Trudy Lighstone našťastie bola na jeho zozname poslušných. Kriminálnici práve naopak. Jeden po druhom tak dostávajú poriadne do držky. A nie len to, násilie sa postupne stupňuje. Nebude tak chýbať ani hviezda zo stromčeka v oku jedného z nich.

Ukáže nám poriadne „vianočné bitie“ a predvedie, čo môže naozaj znamenať, ak niekto zlý dostane uhlie. Jednoducho sa na to nedá nepozerať. A aj keby ste si povedali, že to môže ukazovať iba temné stránky, vidíme, že sa nie je čoho obávať – snímka to celé berie s nadhľadom a humorom.

violent night
Zdroj: geektyrant.com

Tvorbu má na starosti poriadne komediálne zoskupenie

Nečudo, keď za ním stojí štúdio 87North. To produkovalo filmy ako Deadpool 2 či Bullet Train. Jeho režisérom je legenda nórskej komédie, Tommy Wirkola. Pochádza od neho napríklad dvojica filmov Dead Snow. Scenár k nemu vytvorili Pat Casey a Josh Mille, teda autori Ježka Sonica. S takýmto zoskupením to nemôže byť nič iné ako zábava.

Okrem Harboura si zahrajú John Leguizamo, Cam Gigandet, Alex Hassell, Alexis Louder, Edi Patterson, a Beverly D’Angelo. Film príde akurát včas, aby nás (ne)správne naladil na sviatočnú atmosféru. Výlučne do kín bude uvedený 2. decembra.

Pobavil vás a zaujal trailer na Violent Night? Páči sa vám David Harbour ako Santa, ktorý to poriadne natrie zločincom? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -