Je to oficiálne! Vieme, kto je nový Superman v ére DC od Gunna, spolu s ním spoznávame aj Lois Lane

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový Superman potvrdený

Nová éra DC filmového sveta sa postupne odokrýva. Jeho aktuálny riaditeľ James Gunn sa rozhodol pre kompletný reštart tohto univerza. Jeden z filmov, ktorý dostáva vysokú prioritu, bude Superman: Legacy. Posledný čas sa značne hovorilo o jeho obsadení a spoznali sme aj najhorúcejších a najpravdepodobnejších kandidátov. Teraz je to oficiálne: vieme, kto bude nový Clark Kent a spolu s ním aj Lois Lane!

Film má zobraziť známeho Kryptoňana v mladších rokoch. Budeme sledovať, ako sa snaží vyvážiť svoj súkromný život ako začínajúci novinár a mocný bojovník. Zároveň by mal vyzerať ako cudzinec, ale so všetkou ľudskosťou. Stelesňovať mal pravdu a spravodlivosť, ale zároveň láskavosť a porozumenie. Preto bol hľadaný herec vo veku 25 až 30 rokov, ktorý by tieto protiklady zvládol.

superman legacy david corenswet rachel brosnahan
Zdroj: ign.com

Z najhorúcejších kandidátov vyhrávajú…

Najsilnejšími kandidátmi na rolu boli Tom Brittney a David Corenswet. A práve druhý menovaný, 29-ročný herec, ktorého môžeme poznať z filmu Pearl či seriálu Hollywood rolu získal. Nová kapitola histórie pre Supermana sa tak začína.

Na úlohu Lois Lane boli kandidátky tri (ak nepočítame Samaru Weaving, o ktorej sa len šírili dohady). Na kamerových skúškach sa zúčastnili Phoebe Dynevor (Bridgerton), Emma Mackey (Sex Education) a Rachel Brosnahan (Úžasná pani Maiselová). Tá na konkurze vraj podala „mimoriadny výkon“, čo je zrejme dôvodom, prečo bola aj nakoniec vybraná. Prekážkou nebol ani jej „vyšší“ vek ako bol požadovaný, 32 rokov.

superman legacy lex luthor
Zdroj: sportskeeda.com

A čo Lex Luthor?

Hlavnú dvojicu sme tak do filmu spoznali. Otázkou stále zostáva Lex Luthor, teda primárny antagonista snímky. Skúšok sa zúčastnil Nicholas Hoult, nedávno sme sa však dozvedeli, že sa o rolu začali zaujímať aj dvaja z bratov Skarsgardovcov – Bill aj Alexander.

Na toto potvrdenie si však budeme musieť ešte počkať. Do dátumu vydania, ktorý je naplánovaný na 11. júla 2025 totiž zostáva ešte hromada času. Už teraz to však vyzerá, že nová éra tohto filmového sveta, ktorá dostáva názov „Bohovia a monštrá“ vyzerá ešte sľubnejšie.

Ste radi, že sa z Corensweta stal nový Clark Kent alebo ste v roli videli niekoho iného? A čo hovoríte na Rachel Brosnahan ako Lois Lane? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -