Prvý trailer na Paint nám ukazuje Owena Wilsona ako citlivého maliara s príjemným hlasom v ohrození

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na film Paint

Spoločnosť IFC Films nám prináša prvý trailer na film Paint. V ňom si Owen Wilson zahrá maliara, ktorý je citlivým a jemným hlasom a pokojom strhuje tisícky divákov naprieč celým štátom. Je mimoriadne podobný Bobovi Rossovi, ktorý mal tiež vlastnú televíznu šou, tu však ide o inú, samozrejme čisto fiktívnu, osobnosť.

Je to Carl Nargle, jednotka medzi televíznymi maliarmi vo Vermonte. Svojou charizmou, vášnou k remelsu a v neposlednom rade trvalou si dokáže strhnúť každé publikum. Odpadávajú z neho v štúdiu, oči od neho neodlepia v dome dôchodcov ani v drsnom bare. Kým mu však priaznivci visia na perách, začína byť jeho kariéra v ohrození.

Mladšia umelkyňa naruší jeho kariéru

Prichádza totiž nová, mladšia umelkyňa, ktorá vystupuje pod menom Ambrosia. Zahrá si ju Ciara Renée, ktorú môžeme poznať ako Hawkgirl zo seriálového Arrowverse. Carlove prvenstvo je teraz v ohrození, čím môže stratiť všetko, čo mu je milé. Nečudo teda, že pokojná maska odpadá a zahliadneme aj výbuchy hnevu.

Film režíroval Brit McAdams, ktorý si k nemu zároveň aj sám napísal scenár. Pôjde pre neho o prvú celovečernú snímku, k jeho predošlým prácam však patria komediálne seriály Katt Williams: American Hustle, Tosh.O či Honesty. Za ten, ktorý pripravil pre stanicu Comedy Central, si odniesol aj ocenenie Emmy. Jeho dokument Triviatown tiež drží niekoľko cien z filmových festivalov.

owen wilson paint
Zdroj: people.com

Odkaz spojený s paródiou prichádza od oceňovaného tvorcu

Okrem zmienej dvojice si tu zahrajú Michaela Watkins (Toto je raj), Wendi McLendon-Covey (Družičky), Lusia Strus (Search Party), Stephen Root (Barry) a cameo si má strihnúť aj Denny Dillion známa z Horúčky sobotňajšej noci. Predstavia nám aj jednu nováčičku na striebornom pláne, Lucy Freyer.

Známy maliar, ktorému sa hlavný hrdina podobá, mal svoj program na PBS v rokoch 1983 až 1994 (a doteraz je známy zo záberov z nej). Komédia s Owenom Wilsonom bude slúžiť ako akýsi odkaz na neho idúci ruka v ruke s paródiou. Do kín bude uvedený od 7. apríla.

Zaujal vás trailer na film Paint? Ako sa vám páči Owen Wilson ako Bobovi Rossovi podobný maliar? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -