Disney zverejnilo oficiálnu synopsu a logo pre film Haunted Mansion

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)
- Advertis

Synopsa a logo pre film Haunted Mansion

Disney počas minulého roka oznámilo, že chystajú ďalšie spracovanie pre film Haunted Mansion. Založený je na ich známej atrakcii so strašidelným domom. Vtedy sme mali iba minimálne informácie, náznaky na dej a prvé tri osoby v obsadení. Teraz zverejnili nielen oficiálne logo filmu, ale aj jeho synopsu.

Už z minulosti vieme, že vo filme si dôležitú úlohu zahrá Owen Wilson. Ďalší dvaja predtým známi členovia obsadenia boli LaKeith Stanfield Tiffany Haddish. Teraz už poznáme aj ostatných členov. Jednu z hlavných úloh si zahrá Rosario Dawson a jej syna stvárni Chase Dillon. Mladého herca môžeme poznať napríklad z minisérie The Undergroud Railroad.

owen wilson haunted mansion
Zdroj: joblo.com

Pestrá partička postáv

Posledným oznámeným členom do obsadenia je Danny DeVito. Herci budú stvárňovať naozaj poriadnu a rozmanitú partičku, ako hovorí aj oficiálny popis. Ten znie takto:

V tomto tajomnom dobrodružstve sa doktorka (Dawson) a jej 9-ročný syn (Dillon) v hľadaní nového života presťahujú do podivne výhodného sídla v New Orleans. Čoskoro zistia, že miesto poskytuje viac, než čo by si priali. Zúfalí po pomoci, kontaktujú kňaza (Wilson). On si zavolá na pomoc ovdoveného hľadača paranormálnych javov, ktorý sa stal vedcom (Stanfield), médium zo štvrte French Quarter (Haddish) a pochybného historika (DeVito).

Šarlatáni aj nadprirodzené bytosti

Vidíme, že pôjde o skutočne pestrú partiu a už teraz sa nevieme dočkať na Wilsonove stvárnenie kňaza! Čakať nás bude však iste aj celá rada nadprirodzených bytostí, tvorcovia už skôr špeciálne odkazovali na „ten druh, čo má problém s mesačným svitom“.

Režisérom projektu je Justin Simien (Bad HairDear White People). O ňom sme sa nedávno dozvedeli, že bude tvorcom a autorom scenára pre seriál Lando na Disney+. Tu scenár napíše Katie Dippold, ktorá písavala pre MadTV. Produkovať budú Dan Lin a Jonathan Eirich pod ich značkou Rideback, rovnako ako hranú adaptáciu Aladdina z roku 2019. S Disney hranou formou majú skúsenosti aj producenti Nick Reynolds a Tom Peitzman, ktorý priniesli Levieho kráľa.

haunted mansion danny devito
Zdroj: disneyplusinformer.com

Pozrieme si ho budúci rok

Pre film Haunted Mansion priniesli s celou radou aj dátum vydania. Bolo jasné, že si chcú pre úspech svojich posledných projektov pohnúť a tento dátum to len potvrdzuje. V kinách by sme si ho mali pozrieť 10. marca 2023.

Ako sa vám zatiaľ pozdáva Haunted Mansion v novej filmovej podobe? Čo hovoríte na dej a postavy s hereckým obsadením? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Pridaj komentár

Mohlo by sa ti páčiť