Owen Wilson sa pridáva do obsadenia nového spracovania Haunted Mansion od Disney

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Owen Wilson v novom Haunted Mansion

Owen Wilson sa pridal k obsadeniu nového spracovania Haunted Mansion. Vidieť tak môžeme, že jeho vzťah s Disney pokračuje dobrým smerom, keďže ho predtým spoločnosť obsadila do úspešného seriálu Loki. Doplnil tak už dve predtým oznámené herecké mená, LaKeitha Stanfielda a Tiffany Haddish.

Herec v poslednom čase zažíva novú zlatú éru. Okrem spomínaného seriálu ho ešte tento rok uvidíme v dvoch filmov – Bliss od Amazonu so Salmou Hayek a The French Dispatch od Wesa Andersona (len tak mimochodom, je to ich ôsma spolupráca). Potom ho uvidíme vo februári 2022 vo filme Marry Me, kde si zahrá návštevníka koncertu latinskej pophviezdy (ktorú hrá Jennifer Lopez), do ktorej sa okamžite zamiluje a rozhodne sa ju vziať.

owen wilson bliss
Zdroj: indiewire.com

Ďalšie spracovanie atrakcie z Disney parkov

Haunted Mansion (alebo teda strašidelný dom) je dlhodobou atrakciou v zábavných parkoch Disney. Samozrejme, že už viackrát na ňu spravili filmové adaptácie, či už rozporuplne prijatú komédiu s Eddiem Murphym z roku 2003 alebo skôr parodicky pojatý A Haunted House z roku 2013.

Zaujímavé je, že voľná adaptácia, ktorá bola skôr úplne hororom, vznikla aj v roku 1999. U nás vyšla pod názvom Zámok hrôzy. A prečo ju spomíname? Práve preto, že si v nej zahral Owen Wilson a išlo o jednu z jeho prvých filmových úloh.

haunted mansion eddie murphy
Zdroj: d23.com

Rodina strávi noc v strašidelnom sídle

Teraz sa ale pustí do adaptácie pre celú rodinu. O deji sa toto zatiaľ veľa nevie, hovorí však o jednej rodine, ktorá bude musieť stráviť noc v strašidelnom sídle (presne známy koncept). Tu budú narážať na pestrú zmes charakterov, pričom podľa slov tvorcov určite nebude chýbať „ten druh, čo má problém s mesačným svitom“.

Režisérom projektu bude Justin Simien (Bad Hair, Dear White People). O ňom sme sa nedávno dozvedeli, že bude tvorcom a autorom scenára pre seriál Lando na Disney+. Tu scenár napíše Katie Dippold, ktorá písavala pre MadTV. Produkovať budú Dan Lin a Jonathan Eirich pod ich značkou Rideback, rovnako ako hranú adaptáciu Aladdina z roku 2019.

Owen wilson Haunting
Zdroj: goodmonsters.com

Disney si zrejme s filmom pohne

Owen Wilson je jednoznačne skvelým prídavkom pre nové spracovanie Haunted Mansion. Ešte sme síce nedostali informáciu o tom, kedy má byť film vydaný, ale natáčanie má začať budúci mesiac v americkej Atlante. A veríme, že po úspechu filmu Expedícia: Džungľa, ďalšej snímky inšpirovanej atrakciou z parkov, si Disney celkom pohne, aby ho mohli divákom priniesť čo najskôr.

Čo si myslíte vy o najnovšom spracovaní strašidelného domu? Ste radi, že obsadili práve Owena Wilsona? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -