Pozrite si nie iba jeden teaser na The Matrix Resurrections, ale rovno jeho 180 000 verzií

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Teaser na The Matrix Resurrections

Warner Bros. sa rozhodli, že nám teaser na The Matrix Resurrections prinesú zaujímavým spôsobom. Ešte pred oficiálnym vydaním traileru, ktorý sľubujú na zajtra, znovu spustili stránku WhatIsTheMatrix.com. Tá funguje už od prvého filmu a vždy ponúkala zaujímavým spôsobom informácie o filmovej trilógii.

Pre štvrtý film, ktorý režíruje už len Lana Wachovski, sa rozhodli pre opätovné spustenie. A nie len tak hocijakým spôsobom. Po otvorení stránky uvidíte známe pilulky – červenú a modrú s textom „Voľba je na tebe“. Po kliknutí na akúkoľvek z nich a objaví sekvencia záberov. Tie sa však menia s každým videním (vraj to súvisí aj s časťou dňa a miestom, kde sa nachádzate).

Prinášajú 14 unikátnych záberov

Takto si musíte pozrieť ukážky opakovane, aby ste zachytili čo najviac z toho, čo sa deje. Ak máte smolu, tak bude potrebný naozaj väčší počet vzhliadnutí. Kombinácií, akými zábery idú, je totiž až 180 000. Našťastie tu ale máme šikovných ľudí z internetu, ktorí sa hneď zhostili úlohy a sekvencie na stránke priniesli pekne záber po zábere. Tak sa poďme na ne pozrieť.

Sedí s opisom, ktorý sme dostali po CinemaCone

Tvorcovia nám priniesli teaser na Matrix 4 po kúskoch, internet si však s ich skladaním poradil. Musíme povedať, že to skutočne sedí s tým, čo odhalil jeden z fanúšikov po tom, čo bol trailer premietaný na CinemaCone. Keďže nemohol priniesť nahrávku, ponúkol plný popis traileru.

Aj pred jeho zajtrajším oficiálnym vydaním nie sme o nič múdrejší z toho, čo sa deje. Môžeme iba predpokladať a skladať si malé kúsky deja. Aspoň je vidieť, ako dobre si ho strážia.

Z deja vieme stále žalostne málo

Zatiaľ však vieme aspoň to, že Thomas Anderson (Keanu Reeves plne so vzhľadom Johna Wicka) žije opäť v Matrixe. Tu podstupuje liečbu a terapeutom je mu postava hraná Neilom Patrickom Harrisom. Všetko sa však začne meniť, keď sa opäť stretne s Trinity (Carrie-Anne Moss).

Lawrence Fishburne si svoju postavu Morphea nezopakoval a tak je vysoko pravdepodobné, že túto úlohu prevzal Yahya Abdul-Mateen II ako jeho mladšia, či iná verzia. S potvrdených charakterov máme aj Jada Pinkett Smith ako Niobe, Lamberta Wilsona ako Merovigniana a Daniela Bernhardta ako agenta Johnsona. Tým pádom máme potvrdený aj návrat agentov.

matrix poster
Zdroj: collider.com

Decembrovej premiéry sa vďaka promu nevieme dočkať

V ďalších, zatiaľ nešpecifikovaných úlohách sa objavia Andrew CaldwellPriyanka ChopraJonathan GroffJessica HenwickEllen HollmanEréndira IbarraToby OnwumereChristina RicciMax Riemelt, and Brian J. Smith.

Skvelá propagácia filmu necelé štyri mesiace pred tým, ako má vyjsť. Svoju premiéru má stanovenú na 22. december rovnako na HBO Max ako v kinách. Nevieme ako vás, ale nás rozhodne zábery tisícnásobne nabudili na to, aby sme sa ešte viac tešili nielen na film samotný, ale aj zajtrajší trailer.

Ako sa vám zatiaľ páčil teaser na Matrix 4, aj keď takto po kúskoch? Navnadilo vás na to zajtrajší riadny trailer aj na film samotný? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: empireonline.com, collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -