Objaví sa The Thing už v seriáli She-Hulk? Zahrá si ho herec zo známeho sitkomu?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

The Thing v She-Hulk?

Najbližší seriál z MCU, ktorý dostaneme na Disney+, sa zameria na právničku Jennifer Walters. Komédia zo súdneho prostredia však nemôže byť bez superschopností, keďže sa z postavy stane superhrdinka vďaka transplantácii krvi od jej bratranca, Bruca Bannera (teda Hulka). Lenže hovorí sa aj o ďalšom hrdinovi, ktorý by tu mohol mať debut. Objaví sa The Thing v seriáli She-Hulk?

Najprv sa treba pozrieť na to, že sa tu objaví nielen hrdinka s tvárou Tatiany Maslany, ale ako záporáčka bude pôsobiť Titania v podaní Jameely Jamil. Vráti sa samozrejme aj Mark Ruffalo a ako podpora tu bude aj Wong (Bededict Wong). Podľa prvej ukážky sme však videli, že tu budú aj iné postavy, príklad je Frog-Man.

she-hulk frog-man
Zdroj: reso.onl

Bol by prvým z Fantastickej štvorky

Dohad kolujúci internetom už niekoľko týždňov hovorí o tom, že by sa mal objaviť aj Ben Grimm z prvej rodiny Marvelu. Samozrejme, Fantastická štvorka príde do filmového sveta, to už vieme. Snažia sa nám ju naznačovať, dokonca nám jedného člena aj priamo ukázali. Vo filme Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva bol John Krasinski ako Mr. Fantastic.

Lenže ako vieme, patril do iného univerza. To znamená, že The Thing by si strihol svoj debut v hlavnom vesmíre oveľa skôr ako ostatní. Teraz informáciu zdieľal aj kanál The DisInsider Show, ktorý prináša novinky zo sveta Disney+. To správe pridáva na váhe.

Mr. Fantastic
Zdroj: thegoaspotlight.com

Predpokladaný herec zo známeho sitkomu

Dokonca určili aj herca, ktorý by si ho mal zahrať. Má ním byť Jason Segel, ktorého môžeme najlepšie poznať ako Marshalla zo seriálu Ako som spoznal vašu matku. Jeho ďalšími mimoriadne známymi projektmi sú Nabúchaná či Kamoš za všetky drobné. Angažuje sa aj v ďalších seriáloch, na budúci rok ho uvidíme v projekte The Shrinking, ktorý aj produkuje a píše k nemu scenár.

Bola by to rozhodne zaujímavá verzia pre túto postavu. Dávalo by navyše zmysel, aby sa The Thing objavil už v seriáli She-Hulk. V komiksoch mali tieto dve postavy milostný vzťah a ich láska sa tiahne cez stránky už niekoľko dekád. Či už by sa pôvodne objavil ako priateľ hlavnej hrdinky alebo hneď ako superhrdina, by bolo otázne.

jason segel the thing
Zdroj: fictionhorizon.com

Príchod rodiny sa postupne buduje

Príchod postáv do MCU sa nám ale ukazuje čoraz viac. Pre film Black Panther: Wakanda Forever sa predpokladá, že by sme mali vidieť dlhodobého záporáka tohto tímu, Doctora Dooma. Podľa istých správ z rozhlasovej relácie by dokonca mal dostať aj vlastný film.

Filmári si v poslednej dobe navyše nachádzajú kreatívne spôsoby, ako do hlavného univerza zapojiť postavy z komiksov. Pekným príkladom je finále Ms. Marvel, cez ktoré nám v podstate potvrdili mutantov v MCU. Nakoľko Fantastická štvorka dostala svoje schopnosti cez výboj vesmírnej energie, tak sú možnosti v tomto filmovom svete značne rozsiahle. Najbližšie však bude mať Neuveriteľná právnička svoju premiéru 17. augusta.

Boli by ste radi, ak by bol The Thing súčasťou seriálu She-Hulk? Páčilo by sa vám, ak by ho hral práve Jason Segel? Mal by mať len cameo alebo plnohodnotnú rolu? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: comicbookmovie.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -