Čerstvá dávka krátkych príbehov sa predstavuje, je tu trailer na druhú sériu I Am Groot

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na 2. sériu I Am Groot

Strážcovia Galaxie priniesli za starým tímom emotívnu bodku, ich obľúbený člen sa však vracia v staronovej forme. Je tu trailer na druhú sériu I Am Groot, ktorá nám prinesie päticu čerstvých, krátkych príbehov s touto rastlinnou mimozemskou entitou. Zverejňujú aj plagát a dátum vydania.

Minulý rok v auguste sme dostali rovnaké množstvo krátkych samostatných príbehov, v ktorých sa vrátila stále žiadaná forma postavičky – Baby Groot. Bez toho, aby sa musel napájať na hlavnú linku MCU, nám prinášajú aj tentoraz samostatné dobrodružstvá, ktoré sú medzi Marvel projektmi príjemným osviežením.

Zmrzlina kdekoľvek vo vesmíre a problémy s vtáctvom

Teraz možno aj doslova – lebo ako vidíme, nezáleží na tom, ako hlboko ste vo vesmíre, vždy existuje vozidlo, ktoré dováža zmrzlinu, nanuky a podobné dobroty. Lenže čo sa stane, keď sa jeden z členov tímu ocitne bez jedinej mince v jeho konárikových vreckách?

Okrem toho vidíme, ako sa Groot snaží pripraviť si chutné kakao, ako letí popri jednej z najmocnejších bytostí univerza či ako sa nepohodne s kŕdľom vtákov. Veď bodaj by sa medzi nimi nestrhla roztržka, keď sa jeden z nich snaží spraviť si z jeho hlavy hniezdo, ako nám ukazuje aj oficiálny plagát…

i am groot poster
Zdroj: collider.com

Smrtiaci snehuliak či ľudský nos

Klasické detské radovánky sa prenesú aj do zimného času, kedy si malý hrdina chce stavať snehuliaka. Vieme však, že s týmto Strážcom, ktorý niekedy nezachováva chladnú hlavu, to nemusí byť ľahké a tak sa môže premeniť v smrtiaci stroj. Dobrodružstvá sa prenesú aj do starobylých chrámov ako z Indiana Jonesa a problémy sú aj na samotnej lodi, kde postavička dostáva ľudský nos.

Ešte však nevieme, či uvidíme aj iných členov tímu, ako tomu bolo počas minulého roka. Jasné je však, že dostaneme päť krátkych a hlavne veselých častí trvajúcich do piatich minút. Tie si budeme môcť užiť naraz na Disney+ už budúci mesiac, 6. septembra.

Páčil sa vám trailer na druhú sériu I Am Groot? Pozriete si aj ďalších päť častí so samostatnými dobrodružstvami tejto postavičky? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -