Zlé dvojča Profesora X? Vieme, kto bude záporákom vo filme Deadpool 3!

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Vieme, aká postava bude Emma Corrin v Deadpool 3?

Každú chvíľu sa nám dostáva nových (a prekvapivých) informácií o treťom filme s netradičným superhrdinom v podaní Ryana Reynoldsa. Už je to pol roka, čo sme sa dozvedeli, že aj Emma Corrin bude hrať vo filme Deadpool 3. Zatiaľ sme však vedeli iba to, že herečka známa z drámy The Crown bude záporáčkou. Spoznali sme teraz jej postavu?

Isté zdroje hovorili o tom, že tento film bude pre X-Menov, ktorí predtým spadali pod spoločnosť Fox, niečo ako Spider-Man: Bez domova pre Sony a Marvel. Očakávať by sme tak mohli viacerých členov tímu. Isté je však, že okrem samotného papuľnatého žoldniera či vracajúcich sa Colossusa a Negasonic Teenage Warhead uvidíme aj návrat Hugha Jackmana ako Wolverina.

deadpool 3 elektra wolverine
Zdroj: theplaylist.com

Bez domova pre X-Menov?

Ten sa na nakrúcaní ukázal aj v ikonickom žltom kostýme. Ani tu však prekvapenia nekončili. Údajne sa má ukázať aj Gambit v podaní Channinga Tatuma. Z navrátených postáv z predošlej éry Marvelu uvidíme Jennifer Garner ako Elektru a spolu s ňou je súčasťou dohadov aj Ben Affleck ako Daredevil.

Teraz však twitterový účet CanWeGetSomeToast, ktorý sa venuje vyhrabávaniu a odhaľovaniu informácií, prichádza so správou, že vie o tom, koho si zahrá mladá Britka. Jej rolou by mala byť Cassandra Nova.

Mocná sestra Charlesa Xaviera

Ide o postavu, ktorá sa prvý raz objavila v komikse New X-Men #114 ešte v roku 2001. Ide o dvojičku Charlesa Xaviera. Dlho sa verilo tomu, že ju napadol ešte v maternici a de facto pohltil. Ona však prežila ako súčasť jeho tela a prostredníctvom schopností replikovala svoje DNA, aby dostala vlastné telo.

Prisahala tak pomstu vodcovi mutantov aj nim samotným. Jej ultimátnym cieľom sa stalo všetkých ich vyhladiť prostredníctvom svojich enormných schopností (sú ešte silnejšie ako tie Profesora X). Jasným príkladom môže byť, že po jej infiltrovaní na útočisko Genosha zomrelo 16 miliónov mutantov.

Myslíte si, že by mohla byť Emma Corrin vo filme Deadpool 3 Cassandrou? Použili by takto mocnú mutantku na komediálny film? Alebo práve ten podľa vás najlepšie slúži na prinesenie ďalších príbehov X-Menov? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -