Will Poulter bol obsadený ako Adam Warlock do Strážcov Galaxie 3

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Will Poulter ako Adam Warlock

Jedna z najsilnejších postáv Marvel komiksov sa konečne pridá aj do filmového vesmíru. Po včerajších dohadoch nám to dneska potvrdili – Will Poulter bol obsadený ako Adam Warlock. Správa prišla od samotného režiséra (a scenáristu v jednej osobe) Jamesa Gunna, ktorý plánuje začať nakrúcať tretích Strážcov Galaxie neskôr v tomto roku.

Na svojom Twitteri zdieľal informáciu, kde mladého herca víta k ostatnému obsadeniu. „Vitaj do rodiny Strážcov, Will Poulter,“ hovoril popis. Režisér sa ešte teší, ako sa uvidia o pár týždňov, pretože podľa neho ide o úžasného chlapíka a skvelého herca.

Ten s divným obočím

Mladý Brit sa prvý raz objavil v roku 2007 vo filme Mladý Rambo. V 2010 to bolo pokračovanie Narnie s podtitulom Dobrodružstvá lode Ranný pútnik. Väčšina divákov ho ale začala registrovať v roku 2013 vďaka filmu My sme Millerovci. Odtiaľ je známy ako „ten s divným obočím“ a puberťák, ktorého pohrýzla tarantula do… jemných partií.

Značne sa blysol v sérii Labyrint a dobre stvárnil svoju rolu aj v roku 2019 v Revenantovi. Momentálne ho môžu diváci vidieť v seriáli Dopesick na Hulu. Objaviť sa mal aj v seriáli zo sveta Pána prsteňov od Amazonu, v roku 2019 ale odstúpil od projektu.

will poulter
Zdroj: ew.com

Čakáme na neho od druhých Strážcov

To mu aspoň dáva viac priestoru, aby si mohol v MCU zahrať Adama Warlocka. Prvý raz sme o ňom dostali zmienku v medzititulkovej scéne v Strážcoch Galaxie 2. Ayesha (Elizabeth Debicki), vodkyňa ľudu Sovereign, odhalila, že v zlatej schránke schováva ultimátnu zbraň proti Strážcom. Je to bytosť, ktorú nazvala „Adam“.

Postava sa objavila na stránkach komiksov na prelome 60. a 70. rokov. Mimozemský, umelo vytvorený zámotok vytvoril perfektnú ľudskú bytosť. Dostal supersilu, možnosť lietať, regenerovať alebo manipulovať energiu – jednoducho sa stal jedným z najsilnejších bytostí od Marvelu.

Adam Warlock
Zdroj: cbr.com

Spájaný najviac s Kameňmi nekonečna

Veľa jeho príbehov sa viazalo ku Kameňom nekonečna, špeciálne s Kameňom duší. Dokonca zohral aj mimoriadne dôležitú úlohu pri Infinity War, keď to bol práve on, kto sa zmocnil Thanosovej rukavice so všetkými kameňmi. S ich osudmi po Endgame je otázne, či sa zameriame práve na tieto príbehy.

S poslednými udalosťami z MCU seriálov (Loki a What If…?) by to bolo možné. Pravdepodobnejšie ale je, že Will Poulter bude vystupovať ako iný Adam Warlock. Mohol by byť takzvaným Magusom.

thanos adam warlock

Predhodí Strážcov veľkému záporákovi?

Transformácia na bytosť s týmto menom prišla po jeho silnom ovplyvňovaní kozmickými bytosťami z iného vesmíru. V MCU by ich mohli zastúpiť práve Sovereign. Kvôli nim sa stal šialeným a extrémne nebezpečným. Strážcov nepovažoval za veľkú hrozbu, tak ich len predhodil Kangovi.

Práve to je ďalší dôvod, prečo by mohla táto verzia fungovať. Kang the Conqueror (ktorého hrá Jonathan Majors) bude ďalším veľkým záporákom zo sveta Marvelu. Malú ukážku jeho sily sme dostali na konci Lokiho, a to bola ešte jeho najmenej hrozivá verzia…

marvel magus
Zdroj: indierevolver.com

Will Poulter ako Adam Warlock a mnoho ďalších

Nech však Gunn plánuje zahrnúť Warlocka do Strážcov Galaxie 3 akokoľvek, v každom prípade uvidíme „celých Strážcov“. Súčasťou budú Chris Pratt ako Star-Lord, Zoe Saldana ako Gamora, Dave Bautista ako Drax, Karen Gillan ako Nebula, Pom Klementieff ako Mantis, Bradley Cooper (ako Rocketov hlas) a Vin Diesel (hlas Groota).

Pred tým sa nám ešte ukážu vo vianočnom špeciále. Plnohodnotné tretie dobrodružstvo Strážcov Galaxie by sme mali uvidieť 5. mája 2023. Skvelé je, že v sérii konečne uvidíme aj Adama Warlocka a budeme netrpezlivo čakať, aby sme videli, na ktorú stranu sa postaví.

Čo si myslíte o tom, že Will Poulter bol obsadený ako Adam Warlock do Strážcov Galaxie 3? Očakávali ste konečný príchod postavy, alebo vás to prekvapilo? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -