Marvel údajne pracuje na ďalších dvoch Disney+ seriáloch. Na ktoré postavy sa zamerajú?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Najčítanejšie za 7 dní

Dva nové MCU seriály

Určite sa nedá oponovať, ak poviem, že štúdio Marvel je teraz vedúcim výrobcom superhrdinských projektov. Vyrábajú niekoľko filmov do roka a teraz sa k tomu pridali aj seriály. Nie tak dávno bolo dokonca oznámené, že v štúdiu majú vo výrobe alebo v prípravnej fáze až okolo 30 projektov. Blízky zdroj štúdia nám ale prezradil to, o čom budú dva nové MCU seriály.

Nie tak dávno sme vám priniesli článok o tom, že dostaneme nový MCU seriál, ktorý bude spin-offom seriálu WandaVision. Štúdio Marvel nám totiž oznámilo, že sa pripravuje projekt na Disney+, ktorý bude zameraný na Agathu Harkness. Tú si zahrala vo WandaVision Kathryn Hahn a keďže si jej postavu čarodejnice/susedky Agnes ľudia obľúbili, dostane vlastný seriál.

Ďalšia postava z WandaVision dostane svoj vlastný seriál

Monica Rambeau
Zdroj: screenrant.com

Pri Agathe to však nekončí. Blízky zdroj štúdia menom Daniel Richtman, prezradil, že sa chystá seriál zameraný na Monicu Rambeau. Ide o spoľahlivý zdroj, ktorého slová sa niekoľkokrát potvrdili, no kým to nepotvrdí štúdio, ide iba o nepodložené chýry. Aj tak je to ale veľmi potešujúca informácia. Monica Rambeau (Teyonah Parris) totiž vo WandaVision získala schopnosti a neviem sa dočkať, kedy ich rozsah uvidíme.

Najbližšie to však zrejme bude už na ďalší rok vo filme The Marvels, v ktorom túto postavu uvidíme v spoločnosti Captain Marvel (Brie Larson) a Ms. Marvel (Iman Vellani). Film bude mať premiéru 11. novembra 2022. Kedy ale vyjde seriál o Monice a kde konkrétne bude zapadať do časovej osi MCU, to je otázne. Osobne si však myslím, že ak seriál vyjde, bude to až po filme.

Chystať by sa mal vraj aj spin-off filmu Shang-Chi

Shang-Chi recenzia
Zdroj: wall.alphacoders.com

Daniel Richtman taktiež prezradil niečo o ďalšom seriáli. Opäť ide o niečo nepotvrdené štúdiom, ale je to pomerne možné. Malo by ísť totiž o seriál zameraný na organizáciu Ten Rings. V jej čele je teraz Xialing (Meng’er Zhang), ktorá je sestrou Shang-Chiho (Simu Liu) a túto organizáciu prebrala po svojom otcovi. Aspoň to nám ukázala potitulková scéna filmu Shang-Chi.

Takisto sa film ukončil oznámením, že organizácia Ten Rings sa v budúcnosti vráti. Seriál by tak dával zmysel a bol by dobrou voľbou, pretože by mali viac času na to, aby nám ukázali to, ako Xialing svojej organizácii vládne a v čom je napríklad iná ako jej otec. Taktiež by to bol dobrý spôsob, ako by sme opäť mohli vidieť postavy ako Shang-Chi, Katy (Awkwafina) alebo aspoň vo flashbackoch Wenvu (Tony Leung).

Čo hovoríte na tieto dva potenciálne seriály? Chceli by ste vidieť viac z príbehu Monicy Rambeau a organizácie Ten Rings? Podeľte sa s nami o váš názor dole v komentároch!

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -