Ešte viac šialenosti. Deadpool 3 dostal brutálny trailer, pôjdete z neho do kolien

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový trailer na film Deadpool & Wolverine (Deadpool 3)

Vo februári sme dostali prvú ukážku, ktorá trhala rekordy (365 miliónov videní za prvých 24 hodín), no odvtedy zostalo s promovaním filmu pomerne ticho. Teraz nám to však perfektne vynachádza nový trailer na Deadpool & Wolverine, v ktorom konečne dostáva viac priestoru aj ten druhý menovaný s pazúrmi.

V ukážke priamo nadväzujeme na skôr zverejnený teaser, kde Wade znovu povoláva Logana do sedla. Rovnako ako Ryan Reynolds opäť k roli zavolal Hugha Jackmana.

Naposledy sme videli iba jeho tieň na konci videa, tentokrát dostáva oveľa viac priestoru. A samozrejme, pozeráme sa na komplikovaný vzťah dvojice, ktorá nedostáva za úlohu nič iné ako záchranu multiverza Marvelu (a znovu s nespočítateľným množstvom odkazov na popkultúru).

Dvojica s komplikovaným vzťahom zachraňuje multiverzum

Do úlohy záchrany multivesmíru zatiahla titulnú dvojicu samotná Time Variance Authority a jeden z ich dôležitých agentov Paradox, ktorého si zahrá Matthew Macfayden (Boj o moc).

Z alternatívnej reality a zapadnutého baru však vytiahli tú nesprávnu verziu Logana, ktorý nedokázal zachrániť svoj domovský svet. Teraz však dostáva novú šancu, za tónov skladby od Madonny.

Vo filme nebude chýbať ani Deadpoolova snúbenica Vanessa (Morena Baccarin). Rovnako sa pripája aj známy taxikár Dopinder, do ktorého úlohy sa vrátil Karan Soni.

V celej záplave vtipov je príjemné vidieť jeden naozaj milý, a to v podobe Roba Delaneyho ako Petera, naozaj zaujímavého člena tímu X-Force. Z mutantov by samozrejme nemohli chýbať ani Briana Hildebrand ako Negasonic Teenage Warhead a Shioli Kutsuna ako Yukio.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ryan Reynolds (@vancityreynolds)

Dokážete zachytiť všetky odkazy?

Režisér Shawn Levy si nachystal naozaj poriadne divokú, odviazanú a kreatívnu jazdu. Plnohodnotná zrážka s ostatnými érami Marvel filmov a ich postavami nás ešte len čaká, už teraz však dostávame narážky a vtipné odkazy. Dokonca aj na značky ako Mad Max.

Mimo easter eggov sa nám konečne odhalila aj záporáčka. Teraz už niet pochýb, že v podaní Emmy Corrin uvidíme Cassandu Novu, zlé dvojča Charlesa Xaviera.

Tento film bude jediným kúskom z MCU počas tohto roka, ale sme jasnými svedkami, že nám nemusí byť nič ľúto. Pôjde jednoznačne o veľkolepú filmovú udalosť, pri ktorej sa myslelo snáď na všetko (a na všetkých). Ďalšie tváre a odhalenia však uvidíme až 25. júla, kedy sa tretí Deadpool dostane do kín.

Ako sa vám páčil nový trailer na film Deadpool & Wolverine? Nadchol vás plnohodnotne predstavený Logan? Koľko odkazov ste dokázali zachytiť? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -