Toto znie šialene. Henry Cavill sa objaví v Deadpool 3, neuveríte, koho má stvárniť

Nenechajte si ujsť

Najčítanejšie za 7 dní

Objaví sa Henry Cavill v novom Deadpoolovi?

Horúco očakávaný Deadpool & Wolverine prichádza a spoločne s ním sa začína objavovať čoraz viac špekulácií o tom, koho vo filme uvidíme. Komisková novinka bude naprataná množstvom postáv a kameí, pričom viacero z nich už bolo aj potvrdených. K najhorúcejším dohadom týchto dní patrí informácia, že v Deadpool 3 sa objaví aj Henry Cavill v netradičnej úlohe.

Známy insider CanWeGetToast si je istý, že populárny britský herec v nadchádzajúcej novinke Marvelu stvárni variant Wolverina. Viac informácií o Cavillovom vystúpení zdroj neuvádza, jeho prítomnosť vo filme však považuje za hotovú vec.

Hovorí sa o úplne inom hrdinovi

Nech už znie vystúpenie Henry Cavilla ako variant Wolverine akokoľvek bláznivo a nepravdepodobne, s istotou ho vylúčiť nemožno. Je známe, že v novom Deadpoolovi sa bude cestovať naprieč mnohovesmírom, keďže kľúčovú rolu v príbehu hrá agentúra Time Variance Authority, ktorá bola predstavená v seriáli Loki. Práve zástupcovia TVA vo filme oslovia Deadpoola, aby im pomohol zabrániť hroziacej katastrofe. Cestovaním naprieč dimenziami sa Deadpool pravdepodobne stretne aj s Wolverinom v podaní Hugha Jackmana.

deadpool wolverine hugh jackman
Zdroj: themoviedb.org

Šumy o angažovaní Henry Cavilla do MCU nie sú v posledných mesiacoch ničím novým. Bývalý predstaviteľ Supermana sa v minulosti sám vyslovil, že by si v MCU rád zahral, mal však na mysli celkom inú postavu, informuje Comic Book Movie.

Nikdy nebudem hrať postavu Marvelu, ktorú už stvárňuje niekto iný, pretože to robia fantasticky. Mám ale internet a videl som množstvo informácií o Captain Britain. Určite by bolo hodne zábavné stvárniť jeho modernú verziu. V istom zmysle by išlo o moderného Captain America. Tá myšlienka sa mi páči.

Pretlak známych tvárí

Cavillova prítomnosť v Deadpool & Wolverine nateraz zostáva čistou špekuláciou, ak by sa však vo filme skutočne ako variant Wolverina objavil, malo by to horkosladkú príchuť. Na jednej strane by fanúšikovia charizmatického Brita vo filme určite ocenili, na druhej strane však prípadné krátke kameo vyzerá ako zahodená príležitosť a nevyužitý potenciál. Cavilla by sme si totiž vedeli predstaviť v plnohodnotnej superhrdinskej role.

Na podobné špekulácie je však zatiaľ priskoro. Isté je, že aj bez Henry Cavilla bude Deadpool & Wolverine naprataný hereckými hviezdami. Potvrdení vo filme boli Jennifer Garner ako Elektra, Wesley Snipes, James Marsden, Famke Janssen, Patrick Stewart, Ian McKellen, Dafne Keen, Channing Tatum či Blake Lively. Dokonca sa hovorí aj o prítomnosti Taylor Swift. Nový Deadpool tak má rozhodne nakročené byť veľkou filmovou udalosťou. Ako to nakoniec dopadne sa dozvieme 25. júla, kedy film štartuje v kinách.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -