Ďalšia hviezda Hollywoodu je v Bratislave. Poznáte ho z Duny aj Strážcov galaxie

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Svetoznámi herci Hollywoodu v Bratislave

Aktualizácia 29.4.2024 o 12:31:

Po hercovi Samuel L. Jacksonovi je v Bratislave ďalšia hviezda Hollywoodu, ktorú môžete poznať aj z filmov ako je Duna či Strážcovia galaxie. Ako informuje Plus 7 dní, nakrúcanie filmu Afterburn pritiahlo do našej krajiny aj herca Davea Bautistu, ktorý v snímke stvárňuje hlavnú úlohu. To, že už je na Slovensku, zverejnil cez víkend na sociálnej sieti majiteľ talianskej reštaurácie Massimo Attanasio.

V Bratislave, blízkom okolí a celkovo v Európe sa nakrúca nový film Afterburn s rozpočtom vyše 100 miliónov eur, informuje Plus 7 dní v článku. Ide o snímku zachytávajúcu apokalypsu, zasadenú do obdobia desať rokov po tom, čo masívna slnečná erupcia zničila technológiu na Zemi.

Na verejnosť už dokonca prenikli aj také informácie, že štáb potajme natáča v Seredi v bývalej Niklovke.

Herca Davea Bautistu môžu ľudia v poslených rokoch poznať najmä z filmov Strážcovia Galaxie, iných Marveloviek s Avengermi, Duna 1 & 2 a tiež aj z projektu Amráda mŕtvych na Netflixe.

Pôvodný článok

Viaceré médiá v Bratislave spozorovali svetoznámeho hollywoodskeho herca Samuel L. Jacksona. Ako prvá o tom informovala TV JOJ, ktorej sa podarilo získať aj zábery herca na Slovensku. Zachytili ho pri večeri vo vychýrenej reštaurácii Massimo v River Parku vo večerných hodinách 25. apríla.

Na Slovensko Samuela L. Jacksona neprilákali Vysoké Tatry ani naša kultúra a príroda, ale práca. Podľa informácií JOJ tu má herec natáčať film s Olgou Kyrulenko (Extraction 2, Quantum of Solace, Black Widow). Neuviedli, o aký počin ide.

Samuel L. Jackson je americký producent a špičkový herec, ktorý sa doposiaľ objavil už vo vyše 100 filmoch. Medzi jeho najznámejšie projekty patria Smrtonosná pasca, Vyvolený, rola v prequelovej trilógii Star Wars filmoch alebo úloha Nicka Furyho v Marvel Cinematic Universe.

Jackson je známy aj svojou spoluprácou s oceňovaným režisérom Quentinom Tarantinom, objavil sa už vo viacerých jeho filmoch, ako napríklad Pulp Fiction, Osem hrozných, Divoký Django a iných.

Herec počas svojej kariéry získal jedinú nomináciu na Oscara, a to práve za vedľajšiu úlohu vo filme Pulp Fiction. V roku 2022 ho však Akadémia ocenila čestným Oscarom za jeho celoživotné prispievanie ku filmovej tvorbe.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -