Čakali sme 6 rokov. Deadpool v prvom traileri spája sily s Wolverinom a zachraňuje Marvel

Nenechajte si ujsť

Prvý trailer na Deadpool 3 je konečne tu

Šesť rokov čakania sa práve skončilo. Komiksoví nadšenci i fanúšikovia akcie sa dočkali prvého traileru na najočakávanejší film Marvelu posledných rokov – Deadpool 3. Dva a pol minútová ukážka ukázala akciu i kanonádu čierneho humoru a zároveň zmenila oficiálny názov filmu. Z Deadpool 3 sa stáva Deadpool & Wolverine.

Deadpool sa teda roky po svojom druhom filme opätovne vracia na scénu, nič zo svojho šarmu však nestratil. Dokazuje to už v úvode, keď si pre neho prídu agenti Time Variance Authority, ktorá bola predstavená v seriáli Loki. Deadpool sa práve skrz TVA stane oficiálnou súčasťou MCU, čo si dobre uvedomuje. Sám seba v traileri označuje za Ježiša Marvelu, ktorý ho prichádza spasiť. V upútavke zároveň podľa očakávaní opäť búra tzv. štvrtú stenu a žmurká na divácke obecenstvo.

Trailer okrem cestovania časom nenaznačuje detailné príbehové zasadenie, je skôr prísľubom drsnej krvavej akcie a čierneho humoru, ktoré sériu definovali. Menším sklamaním je absencia Wolverina, ktorý sa v traileri takmer neukazuje a jeho prítomnosť je potvrdená až v závere, kedy vidíme jeho tieň. Na druhej strane je však dobre, že si Marvel nevystrieľal všetky esá hneď v úvodnom videu.

Zmena názvu a množstvo skrytých narážok

Pozorní diváci v traileri nájdu aj množstvo easter-eggov. Na jednom zo záberov sa napríklad ukáže Pyro z X-Men 2, naznačená je tiež prítomnosť Doctora Dooma. Na zemi tiež v jednom zábere leží komiks Secret Wars, čo je narážka na blížiaci sa veľkofilm, v ktorom sa ústrední hrdinovia a anti-hrdinovia Marvelu spoločne stretnú na tajomnom ostrove a budú navzájom bojovať. Skrytých detailov je v traileri viac a budeme sa im venovať v samostatnom článku.

Dôležité je, že Deadpool do kín naďalej príde 25. júla a bude jediným celovečerným filmom Marvelu, ktorý tento rok na striebornom plátne uvidíme. Film do kín nedorazí ako Deadpool 3, ale ponesie nový názov Deadpool & Wolverine.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -