Hviezda Avengerov vstala z mŕtvych a bojuje proti ruskej mafii. Sledujte trialer na špičkový seriál

Nenechajte si ujsť

Hviezda Avengerov likviduje ruskú mafiu

Aktualizované 27. apríla: Jeremy Renner už je po hrôzostrašnej nehode späť na nohách a jeho prvé herecké kroky viedli späť k vydarenému seriálu Starosta mesta KingstownDrsná novinka z väzenského prostredia sa zatiaľ dočkala dvoch sérií a už na začiatku leta prídu aj nové epizódy. Prvý trailer ukazuje, že Renner bude mať opäť plné ruky práce. Tentokrát sa pustí do boja s ruskou mafiou.

Starosta mesta Kingstown sleduje príbeh rodiny McLuskyovcov, ktorá je hlboko zapletená do väzenského systému v Kingstowne – meste, kde sa obchoduje s ilúziou spravodlivosti, ale v skutočnosti tu panuje chaos, rasové napätie a korupcia.

Hlavný hrdina, Mike McLusky (Jeremy Renner), funguje ako neoficiálny starosta Kingstownu a sprostredkovateľ medzi rôznymi skupinami, vrátane polície, väzníc a zločineckých gangov. Jeho úloha je nielen extrémne komplikovaná, ale tiež nebezpečná, keďže sa pokúša udržať mier a poriadok v meste, kde prevláda zločin a bezprávie.

Mayor of Kingstown

Prichádzajúca tretia séria práve dostala plnohodnotný trailer, ktorý sa nesie na akčnej vlne. Mike bude musieť čeliť novej hrozbe v podobe ruskej mafie, ktorá ho ohrozuje vonku, no vnútri vo väzenskom systéme zasa ide po jeho spojencoch. Okrem načrtnutia dejovej zápletky vidíme aj návrat viacerých starých známych na čele s kriminálnikom Bunnym, Mikeovým bratom či jeho láskou Iris.

Seriál v minulosti ukázal, že sa nebojí prekvapovať a eliminovať aj kľúčové postavy príbehu. V bezpečí v tretej sérii teda opäť nebude nikto. Ako si Jeremy Renner pri riešení nových problémov poradí uvidíme 2. júna, kedy seriál štartuje na americkej službe Paramount+. U nás bude dostupný na SkyShowtime, je však možné, že príde s oneskorením.

Pôvodný článok

Ubehol už viac ako rok od nehody, pri ktorej herec Jeremy Renner takmer prišiel o život. Hviezdu filmov AvengersPrvý kontakt či Wind River na Nový rok 2023 prešiel jeho snežný pluh na pozemku v Nevade. Vozidlo sa snažil odtlačiť z cesty, keď sa rútilo na hercovho synovca.

Predstaviteľ Hawkeya v MCU bol následne letecky prevezený do nemocnice, z ktorej ho po dvoch týždňoch prepustili do domácej liečby. Na svojom Instagrame odhalil, že si zlomil viac než 30 kostí a pravidelne zdieľal rôzne formy rehabilitácie zo svojho zranenia. Rok od incidentu sa vrátil k herectvu, pričom prvé kroky smerovali k tretej série vynikajúceho seriálu Starosta mesta Kingstown.

Príde už toto leto

Vydarený seriál sa zatiaľ dočkal dvoch sérií, pričom premiéru tretej poznačila práve Rennerova nehoda. Zo štúdia Paramount však prišli dobre správy a prichádzajúce časti sa dočkali vôbec prvého teaseru. Spoločne s ním bol odhalený aj dátum premiéry, ktorý je stanovený na 2. júna tohto roka.

30-sekundová upútavka neprezrádza veľa z deja, ukazuje však návrat viacerých známych postáv. Či už z radov polície alebo zločineckých organizácií, medzi ktorými Mike McLusky pendluje. Seriál bude u nás dostupný na službe SkyShowtime, je však možné, že oproti premiére v USA príde s oneskorením. Streamovacia služba pridanie noviniek zo služby Paramount+ vyhodnocuje individuálne. V minulosti sa ku nám s oneskorením dostal napríklad ďalší oceňovaný seriál Tulsa King v hlavnej role so Sylvesterom Stallonem.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -