Neprehliadnite drastické zmeny. Veľká streamovacia služba zaviedla Slovákom reklamy a zdražela

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Na službu SkyShowtime dorazila reklama

Aktualizované 23. apríla: Svetový trend dorazil aj na Slovensko. Streamovacia služba SkyShowtime začala vo svojom obsahu ako prvá spomedzi veľkých svetových platforiem u nás ponúkať aj reklamu. Stalo sa tak na všetkých trhoch, kde je služba dostupná. Pre Slovákov to znamená, že pri sledovaní obsahu online už budú musieť znášať aj reklamu. Kto s ňou nie je stotožnený, môže si priplatiť za prehrávanie bez nej.

SkyShowtime príchod reklamy do svojho obsahu avizoval už dávnejšie. Jednotné predplatné, ktorého cena predstavovala 5,99 € na mesiac, už je minulosťou. Služba po novom ponúka divákom dva tarify. Za predplatné s reklamou používatelia zaplatia 4,99 € mesačne, alebo tiež 39,99 € ročne.

skyshowtime yellowstone
Zdroj: SkyShowtime

Predplatitelia tejto tarify budú mať k dispozícii plnú knižnicu SkyShowtime vo Full HD rozlíšení a sledovať budú môcť na jednom zariadení súčasne. Súčasťou vysielania bude 4 až 5 minút reklamy za hodinu, ktorá bude premietaná počas sledovania obsahu. Základná verzia predplatného tiež neumožňuje sťahovanie obsahu pre sledovanie offline.

Služba ponúkne aj možnosť sledovania bez reklám. Používatelia ju nájdu v predplatnom Štandardné Plus, ktorého cena predstavuje 7,99 € mesačne, alebo tiež 62,99 € na rok. Aj v tomto prípade bude knižnica dostupná vo Full HD rozlíšení, súbežné sledovanie je rozšírené na dve zariadenia. Používateľ si môže do zariadenia stiahnuť 30 titulov.

Nasledovať budú aj ďalší

SkyShowtime nie je jedinou službou, ktorá u nás prechádza zmenami. Už na budúci mesiac na Slovensku štartuje nová služba Max, ktorá nahradí HBO Max. Aj Max má v pláne predstaviť balíček predplatného s reklamou. Na Slovensku síce pri uvedení 21. mája nebude, neskôr ho služba plánuje predstaviť aj u nás.

Ambície s reklamou vyjadrili aj ďalší hráči ako Netflix či Disney+. Ak aj Netflix na Slovensku tento rok reklamu nepredstaví, veľmi pravdepodobné je zdražovanie predplatného, ktoré gigant avizoval ešte na konci minulého roka.

Pôvodný článok:

Streamovacia služba SkyShowtime už zajtra predstaví veľké zmeny vo svojom fungovaní. Vôbec prvýkrát si cestu do obsahu svetových online platforiem u nás nájde aj reklama. SkyShowtime od 23. apríla ponúkne dve tarify predplatného – s reklamou alebo bez nej. Ako možno očakávať, za sledovanie bez reklamy si diváci budú musieť priplatiť.

Nové Štandardné predplatné s reklamami bude dostupné od 23. apríla, čím sa SkyShowtime stane prvou veľkou streamovacou službou, ktorá spustí predplatné s reklamami súčasne na všetkých svojich trhoch.

SkyShowtime logo
Zdroj: SkyShowtime

Služba sľubuje skvelý pomer ceny a kvality

Zavedením Štandardného predplatného s reklamami ponúka služba SkyShowtime zákazníkom dva zážitky – s reklamou a bez. Štandardné predplatné s reklamami bude poskytovať divácky zážitok s priemerne štyrmi až piatimi minútami reklám za hodinu, jeho cenovka bude 4,99 € mesačne. Za predplatné bez reklám, teda variantu Štandardné plus od zajtra zaplatíme 7,99 € mesačne.

macik serial
Zdroj: SkyShowtime

Obe varianty stále s exkluzívnym obsahom

SkyShowtime na Slovensku ponúka približne 500 filmov a viac než 200 seriálov. Služba obsah často obmieňa a niektoré zo svojich veľkých hitov ponúka aj konkurencii. K najväčším ťahákom služby patrí seriál Yellowstone a jeho spin-offov 1883 a 1923

K čerstvým diváckym ťahákom ďalej patria filmy a seriály ako Gentleman v Moskve, Apples Never Fall (Jablká nepadajú ďaleko), Bargain, HALO (2. séria), Knuckles, Starosta mesta Kingstown, Mission Impossible: Odplata, Oppenheimer, Labková patrola vo veľkofilme, Star Trek: Discovery (1.-5. séria), The Envoys (Los Enviados), Rodina Stalloneovcov , Tetovač z Auschwitzu, Trollovia 3 a Veronika.

oppenheimer
Zdroj: Universal Pictures

Čo hovoríte na správu, že na službu SkyShowtime prídu reklamy? Ponecháte si verziu s nimi alebo si budete preplácať za absenciu krátkych spotov? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: TS SkyShowtime

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -