Jeden z najlepších seriálov súčasnosti končí, divákov čaká grandiózne prekvapenie

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Prichádza koniec seriálu, ktorý očaril milióny

Predtým, ako chystal svoj epický westernový príbeh Horizon: An American Saga, hviezdil Kevin Costner v seriáli Yellowstone. Jeho rozpor z režisérom Taylorom Sheridanom však spôsobil, že aj napriek dôležitosti svojej role sa herec od projektu dištancoval. Nová správa, ktorú prináša Collider však hovorí o tom, že Costner by sa rád do seriálu vrátil, minimálne pre jeho finále.

Správy o problémoch herca na pľaci sa začali šíriť ešte počas mája 2023. Hovorili o tom, že sa hercovi od začiatku produkcie v roku 2018 nezvýšil plat a tvorcovia nie sú ochotní sa prispôsobovať jeho rozvrhu.

Krátko nato sa diváci dozvedeli, že sa jeho postava Johna Duttona sa aj napriek mimoriadnej obľube o fanúšikov nebude objavovať v ďalších epizódach piatej série. Jej prvá polovica sa vysielala na prelome rokov 2022 a 2023.

seriál yellowstone
TMDB

Polovica piatej série skončila s veľkými cliffhangermi

Zatiaľ prišlo 8 epizód, ktorých dej nás nechal v poriadne vypätých situáciách. Duttonovci sú tlačení nielen zvonka svojimi nepriateľmi, ale zažívajú aj niekoľko rozkolov v samotnej rodine. Boli sme dokonca svedkami nečakaných úmrtí niektorých postáv. Čo sa týka patriarchu klanu, naposledy sme ho videli, ako sa stal guvernérom štátu Montana a tak mimoriadne posilnil svoju moc.

Jeho dosah bol skutočnou hrozbou a preto začal Johnove zosadenie riadiť jeho vlastný syn Jamie (Wes Bentley). Ich napínavý súboj a možný koniec jedného z nich by sa mal odohrať v nasledujúcich epizódach, možno dokonca aj blízko k samotnej záverečnej epizóde. Bez chýbajúceho herca by bolo problematické, aby sa odohralo mimo obrazu.

yellowstone na netflixe
Zdroj: TMDB

Paramount už s hercom nepočíta

Portál Puck však informoval, že scenáre k epizódam už boli dokončené a produkcia sa začne čoskoro. Nepočítajú s účasťou Costnera. Veľkou otázkou tak zostáva, či bude tvorca seriálu alebo samotné štúdio Paramount ochotné prepisovať už hotové kúsky, aby ho mohli opäť zahrnúť.

Medzitým nám prisľúbili, že máme vidieť ešte niekoľko momentov s mladým Johnom Duttonom, ktorého rolu prevzal Josh Lucas. Čoraz viac pozornosti sa sústreďuje aj na Ripa Wheelera (Cole Hauser), ktorého sa nám snažia predložiť ako skutočnú hlavnú postavu. Pre mnohých fanúšikov však nebude hlavnou postavou nikto iný ako John, a preto by rozhodne návrat Costnera uvítali. Ten navyše povedal, že sa uspokojí aj s menším cameom.

Chceli by ste, aby sa Kevin Costner vrátil do seriálu Yellowstone, aj keď pôjde len o cameo rolu vo finále? Myslíte si, že sa mu podarí dohodnúť s režisérom a štúdiom? Ak nie, ako si myslíte, že bude naložené s postavou Johna Duttona? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -