Tajomný kufrík, road-trip plný prekvapení a treťotriednych gangstrov: Trailer na Drive-Away Dolls od Ethana Coena

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na film Drive-Away Dolls

Prichádza prvý trailer na Drive-Away Dolls, očakávanú komédiu od Ethana Coena. Ide o jeho prvý projekt, na ktorom pracuje bez svojho brata, ale ak ste si obľúbili ich spoločný štýl, tu zostáva poznateľne zachovaný. Bude príbehom dvoch kamarátok, ktoré sa vydajú na cestu cez Spojené štáty. Ich cesta sa však poriadne skomplikuje tajomným kufríkom a treťotriednymi gangstrami.

Vidno, že prvotné informácie o filme nás dokázali poriadne zavádzať. Bolo hovorené, že pôjde o príbeh dvoch kamarátov, predpokladalo sa, že si ich zahrajú Pedro Pascal a Matt Damon. Táto dvojica vo filme skutočne hrá, budú však na druhej strane ako kriminálnici. Ústredné duo stvárnia Margaret Qualley (Vtedy v Hollywoode) a Geraldine Viswanathan (Nebo s. r. o.).

Kamarátky na tripe proti (ne)skúseným kriminálnikom

Herečky budú hrať dve kamarátky, ktoré majú úplne odlišné povahy. Jamie je nespútaná voľnomyšlienkárka, ktorá oplakáva (ďalší) rozchod so svojou priateľkou. Marian je plachá a zúfalo sa potrebuje odviazať. Dvojica tak hľadá nový začiatok, v rámci ktorého sa rozhodnú podniknúť spontánny výlet autom do Tallahassee. Lenže veci sa rýchlo skomplikujú, keď si cesty skrížia s kriminálnikmi-začiatočníkmi.

Do svojho auta s veľkým nápisom „Láska je jazda na saniach do pekla“ totiž prevezmú kufrík s neznámym obsahom. Ten však patril nebezpečným ľuďom, ktorí ho rozhodne potrebujú dostať naspäť. Posielajú tak po dievčatách a komkoľvek, kto s nimi príde do kontaktu svojich mužov. Nie však veľmi úspešných…

drive-away dolls
Zdroj: dazed.com

Naháňačky, intrigy a oplzlo komický film

Niečo tak šialené nepočula za svoju kariéru ani policajtka, ktorú hrá Beanie Feldstein (Šprtky to chcú tiež). Na scénu tak musí prísť drsná Carla v podaní Annie Gonzales (Shameless). Ďalej si v komédii zahrajú Colman Domingo alebo Bill Camp. 

Scenár napísala Tricia Cooke, ktorá pracovala s režisérom aj na filme Barton Fink. Coen dodal, že ide o film, kde je samotný dej zábavným a snímka je „oplzlo komická“ s „naháňačkami a intrigami“. Tak to už sa jej vydania, ktoré bude 21. septembra 2023, nevieme dočkať!

Ako sa vám páči trailer na Drive-Away Dolls? Je vám sympatický takýto štýl krimi komédie, kde sa veci nepravdepodobne zamotajú? A čo hovoríte na herecké obsadenie? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -